Protest w sprawie elewacji budynków.

Współpraca z Agrobex S.A (kupno, odbiór mieszkania, zapisy w umowach itp.)
magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: magda81 » 28 gru 2010, 15:38

Witajcie,
Napisałam maila do Agrobexu w sprawie wyglądu budynku A3 i różnic pomiędzy tym co było przedstawione w wizualizacji, a stanem obecnym. Dostałam informację, że wiadomość została przekazana do osób decyzyjnych. Czekamy więc co dalej. Przy okazji zwrócono mi uwagę, żeby jak największa liczba osób, którym nie podoba się obecny wygląd naszych bloków spróbowała napisać do firmy. Pojedynczy mail może zostać potraktowany jako "odmienny gust". :D
Wszyscy niezadowoleni z rażących kolorów sąsiedzi- do dzieła!!!
Może uda nam się jeszcze coś zmienić.

Pozdrawiam.

dejvo
Posty: 67
Rejestracja: 28 paź 2010, 11:04
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: dejvo » 28 gru 2010, 18:37

Nie wiem jak inni, ale ja dostałem pismo, że w związku ze zmianą VAT, trzeba będzie podpisać aneks do umowy przedwstępnej. Idealna okazja, żeby osobiście wyrazić swoje niezadowolenie z obecnego wyglądu budynków!
dejvo

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: lidrad » 29 gru 2010, 17:08

A więc jest jeszcze jakaś iskierka nadziei. Przed świętami uzyskałam informację, że wygląd elewacji jest już ostateczny.

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: magda81 » 03 sty 2011, 20:18

Lidrad- niestety okazało się, że masz dobre informacje.
Oto odpowiedź Agrobexu:

"Szanowna Pani,
W nawiązaniu do Pani maila z dnia 28 grudnia 2010 r. uprzejmie informuję, iż niestety nie ma możliwości ingerencji w kolorystykę elewacji budynku. Została ona bowiem ustalona przez biuro projektowe."

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: lidrad » 04 sty 2011, 19:13

To jest świństwo. Zdecydowaliśmy się na coś innego, mamy też co innego. Wzięli kasę i mają nas w nosie. W biurze projektowym udzielili informacji, że Agrobex kazał zmienić projekt elewacji innemu biuru, pewnie chodzi o oszczędność. Nikt nie raczył nas powiadomić. Wizualizacje, foldery to jedno a zdjęcia pt. postęp prac to drugie. Kupiliśmy mieszkania w eleganckich budynkach, zainwestowaliśmy w swoje marzenia, a teraz mamy koszmarek. Czyżby Agrobex nie wiedział, że reklama wprowadzająca w błąd jest karalna. Zamieszczone wizualizacje trącą o kpinę z nas, przyszłych mieszkańców. Aż strach pomyśleć jakie jeszcze czekają nas niespodzianki!

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: ewciaja » 05 sty 2011, 12:41

Mimo wszystko myślę że wszyscy niezadowoleni powinni bombardować ich mailami - może jednak coś ich ruszy. Ja właśnie wysłałam do nich maila. To nasze mieszkania więc powinniśmy mieć coś do powiedzenia. Tak jak pisze Lidrad, kupiliśmy kota w worku przez fałszywą reklamę i to nie jest ok!

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: magda81 » 05 sty 2011, 17:24

Zgadzam się z Wami w 100%. Piszę kolejnego maila.

solenzara
Posty: 50
Rejestracja: 05 lis 2010, 21:14

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: solenzara » 07 sty 2011, 00:19

Macie rację. Owszem, czasem wizualizacja może lekko odbiegać ale w naszym przypadku zmiana jest totalna! W takim razie po co były robione i nam pokazywane? po co są na wielkich bilbordach na mieście? równie dobrze mogliby w takim razie postawić chatki zakopiańskie... Trzeba interweniować!!! Ja też napiszę. Nie mogę zdzierźyć takiego gniota architektonicznego! Elewacja jest częścią mieszkania i ją też kupowaliśmy. Skoro wybrali do kitu projektantów niech płacą za to sami. Wielka wszechwładność dewelopera wkurza mnie. My płacimy- a oni rządzą. Nie mamy żadnego głosu. Zdzierają z nas za wszytsko, teraz jeszcze tza en vat, wszytsko pod tzw. przymuszem, robią co chcą a my nie mamy wyjścia i "musimy" się zgadzać.

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: ewciaja » 10 sty 2011, 17:29

Czy pisaliście jeszcze do Agrobexu? Ja wysłałam maila w czwartek i do dzisiaj nie dostałam odpowiedzi. Wysłałam na ogólnego maila agrobex@agrobex.pl. Może powinnam uderzać do pana Przemka?

lechukorn
Posty: 46
Rejestracja: 09 gru 2010, 22:51
Etap: II

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: lechukorn » 11 sty 2011, 04:09

Fajne zagranie agrobexu odnośnie problemu poruszonego w tym temacie tj. zmienili wizuzalizacje budynków na stonie internetowej dostosowując je bardziej do tego co powstaje w realu. Gratulacje za pomysłowość!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości