Protest w sprawie elewacji budynków.

Współpraca z Agrobex S.A (kupno, odbiór mieszkania, zapisy w umowach itp.)
magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: magda81 » 11 sty 2011, 12:42

Ewciaja- ja pisałam tradycyjnie do p. Stefanowskiego prosząc o przekazanie maila dalej i podanie namiarów do osób odpowiedzialnych za decyzję "iż niestety nie ma możliwości ingerencji w kolorystykę elewacji budynku".

Lechukorn- no nie wierzę w to co widzę. :D Firma bawi się z nami w kotka i myszkę. Ciekawe czy billboard przy Baraniaka też przemalują. Po prostu śmiechu warte.

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: ewciaja » 11 sty 2011, 16:56

Ja też przecieram oczy...a poprzednie wizualizacje znikły!
Wysłałam dziś maila do p.Przemka. Otrzymałam nast. odpowiedź: "Uprzejmie informuję, iż otrzymaliśmy pismo od Pani i aktualnie jesteśmy na etapie formułowania odpowiedzi". Czyżby tak długo trwało napisanie że nie można ingerować w elewację budynku? Bo po zmianie wizualizacji nie wierzę już wogóle że coś z tym zrobią!

catrin
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2011, 12:39

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: catrin » 28 sty 2011, 13:09

Ja osobiście nie mam tak negatywnych odczuć co do kolorystyki elewacji. Byłam w tym tygodniu na budowie i na żywo budynki wyglądają dobrze a jak skończą całość wraz z otoczeniem i zielenią to myślę, że na prawdę efekt będzie przyzwoity. Póki co teraz to jest tylko ocenianie po fragmentach a ja jednak proponuję poczekać na efekt końcowy - według mnie obiecujący.

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: magda81 » 31 sty 2011, 12:14

Catrin- rzecz gustu. Większość, która zapoznała się wcześniej dokładnie z wizualizacją jest chyba dość rozczarowana...
Niestety chyba musimy się pogodzić z obecnym stanem rzeczy. Oto jaką odpowiedź dotyczącą zmian w elewacji otrzymałam:
http://img3.imageshack.us/img3/7118/obraztj.jpg

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: ewciaja » 04 lut 2011, 23:30

Dostaliśmy identyczne pismo...

jacaacaj
Posty: 36
Rejestracja: 12 lip 2011, 01:08

Re: Protest w sprawie elewacji budynków.

Post autor: jacaacaj » 12 lip 2011, 02:34

Witam
Z tego co się orientuję nawet panu prezesowi Kruszonie nie przypadła do gustu kolorystyka bloków.Ja się poddaję.
Ta firma ma nas w D. 3 tygodnie odwlekałem odbiór bo chciałem od nich uzyskać obmiar powykonawczy. Próbowali zrobić ze mnie idiotę.Zabrali mi radość z własnego kąta. :thumbdown:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości