Zarząd powierzony

Współpraca z Agrobex S.A (kupno, odbiór mieszkania, zapisy w umowach itp.)
maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Zarząd powierzony

Post autor: maki » 05 mar 2013, 20:34

zbynio79 pisze:maki my w II etapie też mieliśmy zapis umowie że do końca marca a AN podpisywaliśmy w czerwcu
A jak wytłumaczyli tą zmianę ?
tombusz pisze:
maki pisze:a skąd Ci się wziął ten czerwiec ?? Z tego co pamiętam to zapisane jest w umowie - termin przeniesienia własności do 30-03-2013
Tak mam wpisane w akcie notarialnym (umowie deweloperskiej). Akt podpisywalismy 16 lipca 2012.
Właśnie sprawdziłem i akt podpisywałem 22 marca 2012 roku a ustanowienie odrębnej własności mam do 30 marca 2013 roku. Napisałem maila do Agrobexu zobaczymy co odpiszą. Jak zmienią datę to do banku trzeba będzie dostarczyć jakiś papierek.

tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Zarząd powierzony

Post autor: tombusz » 05 mar 2013, 22:38

Czyli rozumiem że mam się nie przejmować tym do czego zobowiązuję się aktem notarialnym?

maff1
Posty: 117
Rejestracja: 15 lut 2013, 18:19
Etap: Warszawa Okopowa 56

Re: Zarząd powierzony

Post autor: maff1 » 07 mar 2013, 21:43

a czy ja coś innego mówiłem?
UOKiK nie zajmuję sie sprawami jednostkowymi. On analizuje w szerszym kontekście.
Nie mniej jednak macie prawo podesłać skan umowy wraz z opisem które zapisy budzą wątpliwość.
Zapewniam Was że skoro Agrobex już przegrał sprawę w sądzie konsumenckim, jest tam osoba która ma w swoim zakresie obowiązków śledzenie wyczynów Waszego dewelopera. Ważne by taka informacja nie była anonimowa, bo UOKiK anonimów nie rozpatruje.
Jak zauważyliście Wasz admin uznał że należy usunąć info że Agrobex miał taką sprawę. Bo jak mi napisał nie znalazł zainteresowania wśród forumowiczów.
mniemam że przede wszystkim wśród tych którzy są pracownikami Agrobexu.
Ale wystarczy wczesnym rankiem, przed godz 8mą, zajrzeć na stronę UOKiK i w wyszukiwarkę wrzucić nazwę dewelopera.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości