Koszmarna architektura Agrobexu

Współpraca z Agrobex S.A (kupno, odbiór mieszkania, zapisy w umowach itp.)
grajwklasy
Posty: 30
Rejestracja: 27 lip 2012, 08:02

Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: grajwklasy » 14 lip 2013, 08:55

Proponuję aby czytający to forum w Agrobexie zastanowili się nad koszmarami rodem z PRL - u jakie ostatecznie oferują naiwnym nabywcom. Bloki przypominają PGR niestety, zieleni jak na lekarstwo, chodnika brak i nawet jeden fajny plac zabaw ( także powinny być posadzone wokół drzewa by dzieciaki nie miały jak na patelni)tego nie zmienia. Ciasnota jak diabli, jeden drugiemu zagląda w okno. Oferując mieszkanie w polu oferuje się coś w zamian, np. dobre wykonanie, więcej przestrzeni itp. Proponuję Agrobexowi zajrzeć jak się buduje - polecam dewelopera Hossa np. Patio Róży. No i jak na tym tle wypada nasze osiedle, w które zainwestowaliśmy ciężkie pieniądze? Zawsze można się wyprowadzić gdyby to było takie łatwe i nie związane kredytem. Jednym słowem "Zamieszkaj w Swarzędzu", a znajdziesz się w popegeerowskiej wsi Zalasewem zwanej.

johanka79
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2011, 22:15

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: johanka79 » 14 lip 2013, 11:18

to prawda bloki sa brzydkie, ale po co kupiłeś tu mieszkanie? ktoś cie zmusił?

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: magda81 » 14 lip 2013, 15:01

Zgadzam się, że bloki wyglądają nieciekawie. Rację ma też Johanka, że nikt nikogo nie zmuszał do kupna mieszkania tutaj. Tylko, że nam została przedstawiona zupełnie inna wizualizacja osiedla. Kupowaliśmy mieszkanie w I etapie w momencie kiedy blok się dopiero budował. Jak zobaczyłam później beznadziejne kolory elewacji to mało zawału nie dostałam. Agrobex oczywiście się wykpił bo przecież "wizualizacja to nie projekt" i szybko usunął starą ze swojej strony internetowej.
Ja mimo wszystko mam nadzieję, że za jakiś czas będzie tutaj przyjaźniej.

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: agi » 14 lip 2013, 19:53

Jeśli chodzi o mnie to jeśli w przyszłości nadarzy się okazja i możliwość wyprowadzki w inne miejsce to zwiewam stąd niczym pędziwiatr...Niestety obawiam się, że jeszcze trochę przyjdzie mi tu mieszkać i patrzeć na musztardowe ściany, etc, etc. ups. zaraz posypią się na nas gromy!!!

lechukorn
Posty: 46
Rejestracja: 09 gru 2010, 22:51
Etap: II

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: lechukorn » 14 lip 2013, 23:15

Bigbluee2 pisze:Generalnie o gustach sie nie dyskutuje. O ile mieszkańcy pierwszego etapu moga czuć sie oszukani, o tyle 2 i 3 etap już nie.
Ja kupiłem mieszkanie jako jeden z pierwszych w II etapie a Agrobex wizualizacje zmienili jak połowa mieszkań z II etapu była już sprzedana wiec biorąc pod uwagę, ze oddano dopiero 3 etapy to połowa ludzi zostala zrobiona w konia, i nie pisz, żeby ludzie włączyli myślenie bo każdy wie, że wizualizacje zawsze są podkolorowane ale jednak fakt, że Agrobex sam zmienił te wizualizacje na swojej stronie o czymś świadczy i wiedzieli, ze pojechali po bandzie.

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: lidrad » 14 lip 2013, 23:31

A ja myślę, czy nie powinniśmy pozwać Agrobex, wszak reklama wprowadzająca klienta w błąd jest karalna!

Bartek
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2013, 23:34
Etap: Etap I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: Bartek » 04 wrz 2013, 12:21

Wczoraj się jeszcze nie świecił, chyba że nie będzie. Ciekawi mnie tylko czy jeżeli jest podświetlany to czy ma swój licznik czy ja za to płacę?

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: leszek » 04 wrz 2013, 13:17

U mnie w akcie notarialnym (IV etap) jest napisane że:
"Nabywcy wyażają zgodę na bezpłatne i bezterminowe umieszczenie przez Dewelopera na terenie nieruchomości, w tym na dachu lub elewacji budynku nazwy, logo, bądź innych oznaczeń indywidualizujących przedsiębiorstwo Dewelopera oraz na ich zmianę, konserwację, odnawianie, demontaż. Deweloper będzie miał prawo poboru energii elektrycznej w przypadku zamontowania urządzeń tego wymagających z obowiązkiem zwrotu kosztów pobranej energii. W zależności od potrzeb Dewelopera. Nabywcy wyrażają zgodę na bezpłatne ustanowienie bezterminowej, nieodpłatnej służebności polegającej na prawie korzystania z zajętej w tym celu części nieruchomości oraz ponadto polegającej na prawie przejazdu i przechodu przez nieruchomość" celem dokonywania stosownych napraw i zmian w zamocowanym urządzeniu, obejmującym oznaczenia indywidualizujące Dewelopera. "

Bartek
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2013, 23:34
Etap: Etap I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: Bartek » 04 wrz 2013, 15:32

Ciekaw jestem czy tylko blok nr 6 będzie płacić za logo czy cały etap a może cale osiedle? Dobrze że nie zamontowano leda z reklamami!

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Koszmarna architektura Agrobexu

Post autor: maki » 04 wrz 2013, 21:28

dla przypomnienia powiem, że to logo to był pomysł kogoś z mieszkańców bo jego znajomi nie mogli we mgle trafić na osiedle i pojawiło się to w jakimś temacie na forum :) Na akcie notarialnym Ofierski mówił, że "mieszkańcy chcą logo to im zrobimy."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość