Walcz komórką i reklamuj standard wykończenia

Współpraca z Agrobex S.A (kupno, odbiór mieszkania, zapisy w umowach itp.)
Awatar użytkownika
raszpla
Posty: 12
Rejestracja: 17 paź 2013, 22:44
Etap: II
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Walcz komórką i reklamuj standard wykończenia

Post autor: raszpla » 18 paź 2013, 00:16

Witam

Pragnę wszystkim zaprezentować jak wygląda przebudowa lokali usługowych na mieszkania w budynku nr5.
Będą to zdjęcia z prac z jednego z etapów przebudowy. -naprawa rozwalonych płytek wokół wejścia do windy.

Na dzień dzisiejszy mamy obudowę windy zrobioną z płytek jak w każdej klatce :))ale uwaga na szczegóły.
http://www.allegro.lambfield.com/kunsztagrobexu/1.jpg
http://www.allegro.lambfield.com/kunsztagrobexu/2.jpg
http://www.allegro.lambfield.com/kunsztagrobexu/3.jpg

Osobiście zgłosiłem ten temat do administracji, że w mojej klatce przez tę przebudowę wynikło kilka tematów.. jak to że odpadło ok 60% płytek wokół wejścia do windy na moim piętrze. Nie mam z tym problemu emocjonalnego bo wiem że jak się coś przerabia to wychodzą różne niespodzianki. Ogólnie rzecz biorąc "się zdarza".
Ale że było przed dobrze a teraz śmiech zgłosiłem...
Ale po kilku dniach przyszli majstrowie (chyba z programu usterka w TVN) i naprawili -- zdjęcie nr 2 i 3.
Normalnie fantazja ułańska bo po co wymieniać całą listwę aluminiową jak można ją na długości 120 cm 3razy sztukować stosując na niej dodatkowe dylatacje......hahahaha nie mogę ze śmiechu ............Po co stosować tą samą fugę przecież i tak nikt nie zareaguje była grafitowa damy teraz popielatą ... użyjemy kilku śmieci - przyklejmy je do ściany (listwa 120 cm w 3 częściach ... popękane kafelki jakieś odpady z czasów wykończeń 2 etapu itp.)

Tylko ja się teraz pytam kto to odbiera technicznie???? Kto się pod tym podpisuje.
Proszę podajcie nazwisko kierownika który pozwala na tak fachową robotę.???? bo
albo o niczym nie wie bo nie pilnuje!!! albo się z tym godzi i naraża inwestora na podwójną robotę tak prostych tematów jak kafelki na ścianie??????????????
Niech te zdjęcia staną się wizytówką jego fachu i może i standardu wykończeń Agrobexu.

PS. oczywiście rozumiem tłumaczenie że jeszcze nie wszystko zostało zrobione ale kafelki już są !! fuga już jest --pozostaje czekać na malowanie klatki ...
może inni mieszkańcy wrzucą fotki z miejsc które są już odebrane technicznie a takie kwiaty są pomimo tego.

pożyjemy poczekamy co będzie... niech tylko wszyscy się obudzą i zwrócą uwagę jak nasz blok będzie przez to wyglądał..

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Walcz komórką i reklamuj standard wykończenia

Post autor: beata » 18 paź 2013, 21:36

no tak, na bałagan, uszkodzenia zwróciłam uwagę już dawno ale nie wpadłam na to aby robić zdjęcia, jest pełno niedorubek i uszkodzeń, zastanawiałam się czy ktoś ze wspólnoty będzie przy odbiorze jakoś nie mam ochoty płacić za jakiś czas za niedorubki Agrobexu.

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Walcz komórką i reklamuj standard wykończenia

Post autor: maki » 18 paź 2013, 22:58

Ten grubszy to Paweł Michalski kierownik budowy. Też niezły bajkopisarz, u nas w mieszkaniu stwierdził, że gładź się odparzyła na łączeniu ściany nośnej ze ścianą działową, bo była kiepskiej firmy. Zapomniał tylko zapytać jakiej firmy była gładź. A ślady przewodów na ścianach wychodzą spod farby dlatego, że grunt był innej firmy niż farba.

http://agrobex.pl/kontakt,171.html

asiarek
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2012, 19:36
Etap: I etap

Re: Walcz komórką i reklamuj standard wykończenia

Post autor: asiarek » 18 paź 2013, 23:16

zastanawia mnie jak zarządca AGROBEX reprezentuje nasze interesy przed wykonawcą robót budowlanych AGROBEX? ;)

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Walcz komórką i reklamuj standard wykończenia

Post autor: leszek » 20 paź 2013, 15:55

Fakt faktem jeszcze nie mieszkam na mokrej ale z tego co sie dowiadywałem telefonicznie to Michalskiego rzucili na budowe ICHOT'u. Obecnie chyba rządzi tam Przemysła Alejski (606974668)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość