Drugie spotkanie wspólnoty - ETAP II

Współpraca z Agrobex S.A (kupno, odbiór mieszkania, zapisy w umowach itp.)
grzes
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2011, 00:16
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Drugie spotkanie wspólnoty - ETAP II

Post autor: grzes » 26 cze 2014, 23:17

Witam,

Już w najbliższy poniedziałek nasze powtórzone zebranie. Zachęcam wszystkich by się na nim stawić, niezależnie od przekonań.
Pragnę szanownym sąsiadom uświadomić, że decyzje podejmowane przez wspólnotę MUSZĄ być podjęte większością przy obecności 50%+1 głos uprawnionych do głosowania. Jeżeli się nie stawimy w ilości co najmniej 50%, to żadna decyzja nigdy nie będzie podjęta skutecznie. Z praktyki wynika, że Agrobex nie kwapi się by dozbierać brakujące głosy w dowolnej sprawie - przypomnę, że to ich obowiązek. Wspólnota to nie wybory państwowe. Frekwencja jest tutaj kluczowa by decyzje były skuteczne. :)
Nikt za nas nie zagłosuje. A jeśli już komuś bardzo się nie chce albo po prostu ma inne plany, to wypełnijcie Państwo pełnomocnictwo i dajcie sąsiadowi czy też swojemu przedstawicielowi. To nic nie kosztuje a wiele może zmienić.

Pozdrawiam,
Grzegorz :)

igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: Drugie spotkanie wspólnoty - ETAP II

Post autor: igi » 27 cze 2014, 10:03

To przy okazji: przygotowałem pismo do UMiG w sprawie przedłużenia autobusu 55 (jeśli ktoś jest zainteresowany treścią, proszę o adres maila - prześlę). Wystawię je do podpisu na zebraniu, zachęcam wszystkich do złożenia parafki.

igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: Drugie spotkanie wspólnoty - ETAP II

Post autor: igi » 01 lip 2014, 12:17

Sąsiadom gratuluję obywatelskiej postawy. Wiem, że zaczęły się wakacje, ale frekwencja na poziomie 15% to żenada. Rozumiem Grzesiu Twoje rozżalenie.

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: Drugie spotkanie wspólnoty - ETAP II

Post autor: magda_lena » 01 lip 2014, 13:33

Ja też rozumiem i wcale się nie dziwię. Smutne refleksje nachodzą mnie po tym zebraniu. Samochodów przed blokami cała masa, większość ludzi w domu, a na zebranie pofatygowało się 15% mieszkańców.
Na osiedlu mieszkają niemal sami młodzi ludzie, którym naprawdę powinno zależeć na tym, żeby było tutaj dobrze. Przy takim zaangażowaniu nigdy nie będziemy mieli własnego zarządu, a szkoda...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości