Akty notarialne

Współpraca z Agrobex S.A (kupno, odbiór mieszkania, zapisy w umowach itp.)
dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: Akty notarialne

Post autor: dmkey » 13 sty 2016, 20:59

Bigbluee2 pisze:Pamiętajcie o zebraniu wspólnoty na początku przyszłego roku.
Pamiętajcie? To nie przychodzi jakiś list czy coś?

Jutro finalnie idę podpisać akt, mega syf jest w tej firmie, rozmawiasz z jedną osobą, która mówi, że się dowie i oddzwoni następnego dnia, po czym przypominasz się dwa dni później, a ona wmawia Ci, że z nią nie rozmawiałeś :D niezłe rzeczy muszą tam brać ;)
sam akt chyba spoko, czysty w porównaniu do tego, z czym musieli się użerać ludzie z początku tego tematu

zastanawia mnie tylko, że nadal w dokumencie używają nazw np. Dalkia, a nie Veolia, Telekomunikacja Polska a nie Orange

Brainchild
Posty: 5
Rejestracja: 02 gru 2015, 18:49
Etap: V

Re: Akty notarialne

Post autor: Brainchild » 14 sty 2016, 07:56

Witam, również byłabym zainteresowana informacją na temat zebrania wspólnoty etapu V. Jestem laiczką w tym temacie, więc każda informacja mile widziana, aż po tak kuriozalne pytania jak czy każdy etap ma swoją wspólnotę osobno czy jako świeżacy dołączamy do istniejącej ?
Dziękuję.

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: Akty notarialne

Post autor: dmkey » 14 sty 2016, 09:30

Brainchild pisze:Witam, również byłabym zainteresowana informacją na temat zebrania wspólnoty etapu V. Jestem laiczką w tym temacie, więc każda informacja mile widziana, aż po tak kuriozalne pytania jak czy każdy etap ma swoją wspólnotę osobno czy jako świeżacy dołączamy do istniejącej ?
Dziękuję.
Naszą tworzą bloki 1 i 2 - tak jak jest w ISOK czy na rachunkach wpisane

Serki
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2014, 15:03
Etap: V

Re: Akty notarialne

Post autor: Serki » 16 sty 2016, 21:22

Czyli w takim razie kiedy jakieś zebranie wspólnoty bloków 1 i 2?
Wiadomo coś?

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Akty notarialne

Post autor: olagrzes » 01 lut 2016, 13:53

też jestem zainteresowana takim spotkaniem, ale pojęcia nie mam na jakich zasadach to się odbywa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości