Zima

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Zima

Post autor: zbynio79 » 08 sty 2017, 17:15

Troszkę uśmiechu na długie wieczory
Załączniki
20170108_170749.jpg
:)

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Zima

Post autor: olagrzes » 09 sty 2017, 08:18

Mi się wydaje czy na osiedlu nikt niczym nie sypie? Ostatnio prawie sie zabilam przez te genialne rynny, które deszczówkę prosto na chodnik wylewają, ktora później zamarza i tworzy sie piękne lodowisko. Czy moze takie rzeczy tylko pod blokiem 1?

Serki
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2014, 15:03
Etap: V

Re: Zima

Post autor: Serki » 09 sty 2017, 18:39

Ogólnie pod blokiem 1 wydaje mi się, że zarządca nie wie nawet co się dzieje :wtf: tutaj bociany zawracają, śmieci fruwają jak na wysypisku i zdobią chyba najgorsze krzaczki na osiedlu... Blok w projekcie miał daszek nad środkową klatką, oczywiście nie ma i nie ma komu się zabrać za to kiedy będzie?
Za utrzymanie ulicy mokrej też mamy pobierane opłaty, a ulica jak śnieg sypnie, zapomnij o odśnieżaniu :eh:

Jacol
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2016, 19:49
Etap: IV

Re: Zima

Post autor: Jacol » 11 sty 2017, 18:55

Sąsiad, a niby gdzie mamy te opłaty za odśnieżanie Mokrej, przecież to nie jest droga osiedlowa tylko gminna. No chyba, że sąsiad miałeś na myśli, że płacimy gminie za utrzymanie drogi w swoich podatkach, to tu się zgadzam w 100% :D A samochody fajne, jeszcze jakby mi jakieś skrzaty rano szyby oskrobały, to byłbym mega zadowolony :mrgreen:

Serki
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2014, 15:03
Etap: V

Re: Zima

Post autor: Serki » 13 sty 2017, 20:32

Wiem, że to jest droga gminna, ale mam taką umowę : UMOWA O ZARZĄD I ADMINISTRACJĘ budynek w Zalasewie numer i tak dalej... i jest tam §4 pkt.11, który mówi o utrzymaniu dróg dojazdowych do nieruchomości. Pamiętam, że jak to czytaliśmy z Żoną to się dziwiliśmy, że mamy płacić za utrzymanie, odśnieżanie i inne pierdoły drogi, która prowadzi także do innych nieruchomości aż do ulicy Rivoliego :think:
A to co mamy pod blokami to są drogi wewnętrzne na terenie części wspólnych i o tych mówi pkt.1b ;)
Dodam tylko, że ulica Mokra jest drogą gminną i zaliczana jest do standardu 3(drogi gruntowe) w kolejności odśnieżania przez miasto :o
Pozdrawiam Sąsiada :wave:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości