Ujadający pies

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Ujadający pies

Post autor: olagrzes » 31 sty 2017, 23:50

W bloku nr 1, właściwie już od dawna, codziennie ok 7:10 zaczyna szczekać pies, dość intensywnie. Kiedyś szczekał na dwa- dwa szczeknięcia i chwila przerwy, teraz szczeka nieregularnie.
Nie chodzi mi o to, że pies sobie szczekać nie może, tylko o to, że właściciel może nawet nie wiedzieć, że jego piesek jest nieszczęśliwy i szczeka dzień w dzień budząc niekiedy sąsiadów:)
Nie wiem niestety, w której klatce piesek mieszka, ale mam wrażenie, że słychać go w całym bloku

Jeśli ma ktoś jakieś podejrzenia, dobrze byłby poinformować właściciela

Pozdrawiam!

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Ujadający pies

Post autor: Tomek » 19 maja 2017, 17:18

miałem teraz przez tydzień urlop. zauważyłem, że w środkowej klatce bloku 8 (mieszkanie na samej górze) również ujada pies. cały dzień. budził mnie o 7:00 i nawet teraz 17:20 wiecznie wyje. to nie jest szczekanie, tylko wycie (jak wilk do księżyca). po co ludzie kupują sobie psy, skoro cały dzień ich nie ma w domu. to nie są zabawki, tylko żywe stworzenia...

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Ujadający pies

Post autor: olagrzes » 18 sty 2019, 13:42

Ktoś codziennie koło godziny 13- 14 chyba wystawia psa na ogródek, a ten ujada przez godzinę lub dwie. Zastanawiam się czy właścicieli to nie wkurza?! Skoro wyje przez tyle czasu to chyba coś jest nie tak?!

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Ujadający pies

Post autor: olagrzes » 09 mar 2019, 10:31

Ludzie czy wy serca dla tego psa nie macie?! Dzień w dzień przez ponad godzinę ujada na ogródku!!! Blok nr 1 owczarek niemiecki. Niestety nie wiem które mieszkanie, bo bym tam poszła.
Dziś już też się męczy z pół godziny. Nie wiem czy właściciele zamiast wziąć go na spacer wywalają go na ogródek i udają że nie słyszą tego naprawdę głośnego, uciążliwego szczekania?!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości