Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
porzadek
Posty: 6
Rejestracja: 06 lip 2013, 22:31
Etap: 2

Re: Parkowanie

Post autor: porzadek » 20 lip 2013, 16:27

widzę że mamy tutaj ładne sąsiedztwo,ciężko jest przejść 150 metrów z parkingu,lepiej zaparkować pod klatką i jeszcze obrażeni.brak słów

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: piotrw » 20 lip 2013, 20:21

Może moderator się zjawi na forum a Wy nerwusy na plac zabaw po 22 i mały sparing?? Dacie sobie po mordach a potem na piwko. Wyluzujcie ludzie troszkę.

dejvo
Posty: 67
Rejestracja: 28 paź 2010, 11:04
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: dejvo » 20 lip 2013, 23:00

Wszelkie posty zawierające dosadne wulgaryzmy lub obrażające inne osoby będą usuwane. Użytkownicy nie przestrzegający zasad kulturalnej dyskusji będą banowani.

Wysłano z telefonu przez Tapatalk
dejvo

Mancinek
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2012, 12:01
Etap: III

Re: Parkowanie

Post autor: Mancinek » 21 lip 2013, 23:18

Dziś rano także znalazłem na szybie nalepkę, całkowicie niesprawiedliwe, gdyż auto zaparkowane było poprawnie. Obok stały auta źle zaparkowane, co ciekawe, bez nalepek, które faktycznie zahaczały o linie. Ktoś się nudzi chyba. Osobiście jestem w stanie zrozumieć, że czasem auto stoi zahaczając o linie, bo najczęściej jakieś inne jest źle ustawione. A stając wówczas poprawnie zajmuje się niepotrzebnie miejsce. Tak czy siak, jeszcze jedna taka akcja i sprawę zgłaszam policji.

Holly
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2013, 14:48
Etap: I etap

Re: Parkowanie

Post autor: Holly » 23 lip 2013, 15:17

W zeszłym tygodniu, w dzien pracujący, gdzie większość mieszkańców na pewno była w domach wyszłam na wieczorny spacer ok. 23. Spacerując tak po osiedlu udało mi się naliczyć ok. 40 wolnych miejsc parkingowych!!!! Więc to, że ludzie stają na zakazie, na chodnikach, zakrętach itp. (szczególnie pod blokiem nr 6 - czerwone Punto, niebieski Ford :) ) wynika tylko i wyłącznie z lenistwa. Bo trudno się przejść 100m do domu i trzeba auto zostawić pod oknem. Czy to coś zmieni? Jak ktoś będzie chciał to i tak wam ukradnie to auto. Może zróbcie sobie bramę i wjeżdżajcie na ogródki albo do salonu? :) :) Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że to nie jakieś super auta stoją pod samymi oknami, tylko takie graty, że zostawiliby na noc otwarte, a i tak ich by nikt nie ukradł :)
Trochę ruchu i wieczorny spacer przed snem, jeszcze nikomu nie zaszkodził :)

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Parkowanie

Post autor: agi » 23 lip 2013, 15:44

holly to nie obawa przed kradzieżą, tylko zwykłe lenistwo!!! Większych leniuchów nie widziałam, jak żyję...

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 25 lip 2013, 11:06

Holly pisze:Trochę ruchu i wieczorny spacer przed snem, jeszcze nikomu nie zaszkodził :)
święte słowa. też to wielokrotnie powtarzałem. jednak również sami sobie na złość robimy. ludzie parkują jak im się podoba i jak im "wjechało się". przykładem, chyba już porzuconego auta na naszym osiedlu, jest czerwony Passat w kombi przy bloku 8. kiedy Agrobex naprzeciw budował blok etapu IV poproszono nas o przestawienie aut z tej części parkingu. teren został ogrodzony, a w nim pozostał... czerwony VW. w końcu pracownicy Agrobexu przestawili samochód na przeciw parkując auto na dwóch miejscach. od tamtej pory (prawie pół roku) auto jak stało, tak stoi. nie dość, że jakieś plastiki od niego odpadają, lakier schodzi, itd, to auto nadal zajmuje dwa miejsca parkingowe. nie pomogły nawet karne... naklejki na aucie. takie auto powinno zostać odholowane na parking, a nie niszczeć na nowym osiedlu... ale jak będziemy się właśnie tak zachowywać, to tak będziemy mieć...

Samuraj
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:40
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: Samuraj » 27 lip 2013, 12:56

Wygląda na to, że komuś sie bardzo nudzi nocami na naszym osiedlu.
Moje auto było dobrze zaparkowane (mam zdjęcia) i pomimo tego dostałam naklejke.
Czyżby Panu spacerujacemu w nocy z jasnym psem i patrolujacemu parking odwala palma.
Zenada.

marcin6266
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:25
Etap: I

Re: Parkowanie

Post autor: marcin6266 » 12 sie 2013, 17:38

Witam, nie dawno otrzymałem ładną małpkę na szybie mojego auta, w tym miesiącu będę parkował tylko źle, i jeśli będziesz przechodził drogi spacerowiczu i pomyślisz o przyklejeniu ładnej naklejki na moim samochodzie,dla przypomnienia VOLVO nr rej. NIL02220 to może w pierwszej kolejności zadzwoń po mnie, wyjdę i porozmawiamy o możliwościach parkowania na tym osiedlu. tel.693469070 Z pozdrowieniami - (nie jakiś tam nick) Marcin Różański etap pierwszy kl.8

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Parkowanie

Post autor: wojtman » 12 sie 2013, 20:46

naklejki? my z żoną dostaliśmy list, że nie parkujemy naszej AUDI w liniach , również prosiliśmy osoby/osobę zainteresowaną o kontakt niestety nikt się nie zgłosił. Ktoś chyba na naszym osiedlu nie ma co robić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości