Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: lukaszjakubowski » 18 lut 2017, 11:54

Co znaczy źle?
To jest wystarczający powód do takiego postępowania?
Jeśli był źle zaparkowany to wystarczyło wezwać policję.
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: olagrzes » 19 lut 2017, 08:15

jeśli to odpowiedź na mojego posta to mam wrażenie, że nie ma ona sensu:)

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: lukaszjakubowski » 19 lut 2017, 17:40

No trudno.
Tak czy inaczej rzucanie jajkami w auta sąsiadów jest trochę głupie moim zdaniem.
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 20 lut 2017, 10:31

dobrze że niedługo zebrania wspólnot. można tam poruszyć temat nieprawidłowego, niezgodnego z przepisami oznakowania miejsc parkingowych, co generuje złość i agresję wśród sąsiadów... naprawienie błędu przez Agrobex nie będzie kosztowne

matheusz
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2016, 08:15
Etap: IV E1.2
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: matheusz » 02 mar 2017, 14:33

Nawet policja potrafi przyjechać na interwencje i zostawić auto uniemożliwiając wjazd i wyjazd z parkingu
Obrazek
Pozdrawiam

matheusz
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2016, 08:15
Etap: IV E1.2
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: matheusz » 02 mar 2017, 14:35

A tutaj Kia van zajmująca dwa miejsca przy śmietniku, właściciel parkuje tak świadomie nie pierwszy raz

Obrazek
Pozdrawiam

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 10 mar 2017, 09:03

policja, policją. pewnie była szybka akcja. musieli reagować. ale dyrektor pobliskiej szkoły... taki daje wzór do naśladowania? tak nie parkujemy! nie jesteśmy już w szkole. wszyscy są równi.

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: dmkey » 22 mar 2017, 13:34

lukaszjakubowski pisze:No trudno.
Tak czy inaczej rzucanie jajkami w auta sąsiadów jest trochę głupie moim zdaniem.
To nie musi być spowodowane parkowaniem - zawsze parkuję dobrze, bo jestem jedną z tych osób, które mają na tym fioła, co nie przeszkodziło jakimś idiotom już dwa razy porysować mojego auta.

Gratuluję wyrafinowanej formy rozrywki, za pierwszym razem myślałem, że jakieś pijaczki porysowały idące z żabki "w las", ale teraz stałem dużo dalej i ewidentnie ktoś to zrobił specjalnie - gruba krecha idąca przez drzwi pasażera i kierowcy - całkiem możliwe, że parkujący na sąsiednim polu idiota, który miał za mało miejsca dla swojej dupy i wyraził z tego swoje niezadowolenie.

matheusz
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2016, 08:15
Etap: IV E1.2
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: matheusz » 24 mar 2017, 14:34

Pisałem do zarządcy ws czarnego volvo combi porzuconego przez blokiem 12 z prośbą o interwencję do straży aby go usunęli, otrzymałem odp:
Dzień dobry,

Rozmawiałem ze Strażą Miejską. Otrzymałem informację, że nie mogą usunąć tego samochodu, gdyż jest zaparkowany na terenie, na którym nie jest ustanowiona strefa zamieszkania lub strefa ruchu.

Chcemy podjąć działania zmierzające do ustanowienia strefy zamieszkania na os. Zamoyskiego (z wielu innych powodów).
Jeśli otrzymamy akceptację od Reprezentacji wszystkich Wspólnot, to wyślemy do głosowania wszystkim mieszkańcom osiedla uchwałę w tej sprawie.
Jeśli uchwała zostanie podjęta, to zlecimy wykonanie projektu inżynierowi ruchu drogowego (koszt takiego projektu dla całego osiedla to kilka tysięcy złotych), potem wystąpimy o akceptację projektu do Straży Pożarnej i Straży Miejskiej. Po zatwierdzeniu przez te jednostki będziemy mogli postawić znaki D-40 i D-41 i wzywać Straż Miejską do interwencji.
Bardzo dobrze jeśli taka uchwała zostałaby podjęta, można by ukarać parkujących np na zakrętach....
Pozdrawiam

ronson98
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2017, 09:09

Re: Parkowanie

Post autor: ronson98 » 08 wrz 2017, 17:25

Kolejny inteligentny kierowca...Zastanawiam się czy osoba, która tak parkuje ma wszystko w dupie czy jest zwyczajnie połmózgiem:)
Załączniki
IMG_20170908_170959.jpg

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości