Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Odi
Posty: 32
Rejestracja: 19 kwie 2016, 00:16

Re: Parkowanie

Post autor: Odi » 08 wrz 2017, 19:11

Niestety takich "mistrzow" na naszym osiedlu jest dosyc sporo...jak by codziennie robic zdjecia i wstawiac to nie nadazylibysmy czytac stron :):):)

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: olagrzes » 06 mar 2018, 10:23

Pozdrawiam pania i pana z białego golfa z czarnym dachem, z bloku nr 1 z klatki pierwszej. ja rozumiem, że jest zimno i tak dalej i dziwię sie, że nie podjeżdżacie pod drzwi mieszkania, ale ruszyć dupę na parking, który jest kilkanaście metrów dalej to naprawdę nie boli, tym bardziej, że widziałam że pani dziś rano wsiadała w stroju sportowym więc chyba nie ma aż takich problemów z kondycja:) następnym razem kończy się to telefonem do straży miejskiej, bo nie jesteście lepsi od innych, żeby parkować na zakazie i PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH.

doman.78
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2017, 20:57
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: doman.78 » 06 mar 2018, 18:43

Niestety masz rację, parkowanie wzdłuż chodnika pod blokiem nr 1 stało się ostatnimi czasy uciążliwą regułą, z której korzystają osoby nie zaliczające się (wizualnie) bynajmniej do jakiejkolwiek grupy inwalidzkiej. Nieprzepisowe parkowanie skutecznie utrudnia wyjazd aut zaparkowanych prawidłowo, dlatego uważam podobnie jak Ty, że to pole do popisu dla strażników miejskich w celu ukrócenia męczącego procederu.

Elwiernes
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2014, 10:13

Re: Parkowanie

Post autor: Elwiernes » 06 mar 2018, 21:42

Jeśli biały vw z czarnym dachem to chyba polo a nie golf :) Teraz też stoi.

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: olagrzes » 06 mar 2018, 22:03

Może być i Polo :p w każdym razie, ja rozumiem, jakby nie było miejsc, ale koło tego samego bloku jest duży parking w połowie pusty :( pozostaje dzwonic po straż i zaopatrzyć się w naklejki dla takich, no nie powiem jakich...

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: leszek » 08 mar 2018, 10:52

Zamiast się tu tyle wypowiadać to zagłosujcie za wprowadzeniem STREFY RUCHU i odeślijcie do Resideo, choćby mailem (już chyba prościej sie nie da) to skończy sie parkowanie gdzie popadnie, posypią sie mandaty i zrobi się porządek. Teraz straż miejska za dużo nie może. Ale oczywiście 80% mieszkańców ma w d*pie glosowanie uchwał wspólnot a poźniej wielkie lamenty. Wytykanie i żalenie sie oo to w tym jest każdy dobry.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2018, 13:26 przez leszek, łącznie zmieniany 1 raz.

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: olagrzes » 08 mar 2018, 11:16

Jak ktoś parkuje na przejściu dla pieszych i pod zakazem to straż pomoże :) a poza tym liczę po cichu że właściciele to przeczytają i się ogarną, tak po prostu :)

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: olagrzes » 08 mar 2018, 11:16

Jak ktoś parkuje na przejściu dla pieszych i pod zakazem to straż pomoże :) a poza tym liczę po cichu że właściciele to przeczytają i się ogarną, tak po prostu :)

doman.78
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2017, 20:57
Etap: V

Re: Parkowanie

Post autor: doman.78 » 08 mar 2018, 20:57

Leszku, skąd u Ciebie to przeświadczenie graniczące z pewnością, że nie stanowimy tych 20% które regularnie głosuje?
Rozumiem, że misja którą w sobie nosisz niczym Stanisław Anioł z popularnego niegdyś serialu, pozawala Ci na tak krytyczną ocenę mieszkańców wyrażających tutaj swoją opinię.
P.S. przy okazji proponuję zerknąć do słownika i sprawdzić jak piszemy wyraz "porządek":)

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: leszek » 09 mar 2018, 13:35

Poprawione, dziękuje ;)

Moja krytyczna ocena mieszkańców bierze się z obserwacji, z tego jak wyglądają zebrania, po jakim czasie udaje się zebrać wymaganą ilość głosów (informacje przekazywane przez Resideo). Bierność ludzi, przeświadczenie że "eee przecież ktoś na pewno załatwi to za mnie" mnie po prostu wpienia. Ile razy winda nie działała 2 dni a jak sie zadzwoniło na serwis to dostawałem informacje że nikt jeszcze nie dzwonił, jak domofon nie działał przez ładnych pare dni to nikt nie raczył sięgnąć po tel i zadzwonić do administracji. To tylko kilka przykładów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości