Parkowanie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Parkowanie

Post autor: agi » 18 sty 2012, 13:22

Popieram:)

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: Parkowanie

Post autor: radpl » 18 sty 2012, 20:08

...bicie piany.
Będzie wspólnota, to sobie wymalujemy nawet na fioletowo. W tej chwili ile by się o tym nie mówiło to i tak niczego się nie przewalczy.
A pomysł z fallusem. Cóż... frustracja sięgnęła zenitu... nie ma co komentować.
radpl

zlosliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2012, 19:41

Re: Parkowanie

Post autor: zlosliwiec » 18 sty 2012, 21:24

proponuje aby fotograf zapoznał się z ustawą o ochronie danych osobowych. nie życzę sobie, aby rejestracje naszych samochodów krążyły po internecie. proszę o usunięcie zdjęć z widocznymi tablicami i zastanowienie się nad jakimś zajęciem dodatkowym. jeśli tak Ci się nudzi kolego to posprzątaj sobie w mieszkaniu.

Bolo
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2012, 21:57

Re: Parkowanie

Post autor: Bolo » 18 sty 2012, 22:07

Zgadzam się z przedmówcą. Proszę o u usunięcie zdjęć w trybie natychmiastowym!!! Nikt nie chce, aby jego auto znalazło się w internecie bez jego zgody i jest to bezprawne!!!

bruvarek
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2011, 09:34

Re: Parkowanie

Post autor: bruvarek » 18 sty 2012, 22:11

Proszę bardzo- zdjęcia usunięte, problem pozostaje. Swoją drogą- "uderz w stół, a nożyce się odezwą".

agatka85
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:05
Etap: Etap II

Re: Parkowanie

Post autor: agatka85 » 18 sty 2012, 22:15

o ile jestem w stanie zrozumieć osoby ktore źle stanęły ,bo a to lini nie widzialy a, to ktoś źle zaparkował i ja tez musiałem, ( tak zawsze jakieś wytłumaczenie się znajdzie), to mam problem z sytuacja pod blokiem nr. 6, dziś widziałam dwa razy jak pomimo wolnych miejsc parkingowych samochód stawał na chodniku. Za rok chodnik będzie do wymiany i kto za to zapłaci ?? I proszę nie mówcie że, przecież płacimy na fundusz remontowy, bo nie chcę aby moja kasa była wydawana na lenistwo innych aby przejść parę metrów więcej. A naklejki, no cóż jak ktoś ma nadmiar kasy i nie wie co z nią zrobić to zapraszam pomogę w jej wydawaniu bez szkody dla innych, ( choć niektórym za parkowanie się należy).

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Parkowanie

Post autor: magda81 » 18 sty 2012, 22:34

Agatka- popieram, sytuacja pod blokiem nr 6 robi się coraz mniej ciekawa. Z dnia na dzień chyba więcej tych aut parkujących na chodniku. Ja wiem, że nikt nie chce mieć ubłoconego auta , ale ludzie zaparkujcie w takim razie na miejscach z dala od ulicy.

Co do naklejek- wyluzujcie trochę, nikt nikomu przecież jeszcze żadnej karnej naklejki na samochodzie nie umieścił więc o co ten raban?

Sama jestem zdania, że niektórym by się przydała taka motywacja do zmiany sposobu parkowania. ;)

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Parkowanie

Post autor: agi » 18 sty 2012, 23:22

jeszcze nie... ale wiadomo co takiemu jednemu uderzy do głowy? zamieścił fotki to i naklejkę naklei. Ja uważam, że rozsądni ludzie rozmawiają, a nie bawią się w fotoreportera i" naklejkomaniaka". Najpierw należałoby zwrócić werbalnie, grzecznie uwagę tej osobie, do której coś się ma...
Jak widać problem istnieje i będzie istniał, bo wszyscy posiadamy samochody, a niektórzy nawet 2,3...! To było do przewidzenia, że taka sytuacja zaistnieje. Jest za mało miejsc parkingowych,a te istniejące są bardzo wąskie. Nie wszyscy jeżdżą małymi samochodami...Ważne jest natomiast, aby normalnie załatwiać takie sprawy "po ludzku" i kulturalnie. To dopiero czyni z nas dorosłych i przyzwoicie wychowanych !

Jest tylko jedno wyjście z tej sytuacji !!! Niech wszyscy sprzedają swoje autka i będzie si. a i widok z okna nabierze sielankowego charakteru... :lol:

igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: Parkowanie

Post autor: igi » 19 sty 2012, 07:36

bruvarek pisze:Proszę bardzo- zdjęcia usunięte, problem pozostaje. Swoją drogą- "uderz w stół, a nożyce się odezwą".
:clap:

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Parkowanie

Post autor: Tomek » 30 sie 2012, 15:31

proponuję wznowić temat. sąsiadów przybywa, a wjazd na osiedle coraz bardziej utrudniony. w tym tygodniu byłem świadkiem, jak doszłoby do pierwszej kolizji na naszym osiedlu przy wjeździe. stoi tam coraz więcej samochodów. tak samo na skrzyżowaniu przy pierwszym bloku koło węzła cieplnego (pełno aut, a kawałek dalej pełno wolnego miejsca). najbardziej denerwuje ustawiony tam Passat na angielskich blachach. wszystkie stoją na chodniku, a ten zawsze przy krawężniku albo niemal na skwerku zieleni na zakręcie. zawsze jak jadę rano do pracy i świeci słońce, oślepia mnie i innych zapewne też i nigdy nie widać czy coś jedzie. jestem do tego stopnia wkurzony, że pewnego pięknego dnia zadzwonię po "mundurowych" (w końcu obowiązuje zakaz parkowania 50 m od skrzyżowania) albo zakupię "naklejki karne", o których pisał bruvarek i zrobię sobie nocny spacer
bruvarek pisze:Jeśli problem będzie się powtarzał, jestem za prostym acz skutecznym rozwiązaniem:
http://allegro.pl/naklejka-karny-kuta-c ... 73785.html

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości