PSIE KUPY

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
wiesiek0715
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2012, 14:04

PSIE KUPY

Post autor: wiesiek0715 » 22 sty 2012, 14:17

Drodzy mieszkańcy,


chciałem poruszyć pewną bardzo wstydliwą kwestie pozostawiania po swoich pupilach odchodów. Myślę, że większość mieszkańców się ze mną zgodzi, że dużo przyjemniej spaceruje się po osiedlach jeżeli nie musimy skupiać się na wypatrywaniu min pułapek. Proszę i apeluje do właścicieli swoich czworonogów jak również innych stworzeń uroczo hasających po naszym osiedlu o sprzątanie po swoich zwierzakach. Jednocześnie składam wyrazy uznania (czapki z głów) dla osób, które postępują w tej kwestii przyzwoicie, czyli sprzątają to co nabrudzą ich zwierzaki.

Pozdrawiam
Wiesiek

k_e_i
Posty: 48
Rejestracja: 02 lis 2010, 10:59

Re: PSIE KUPY

Post autor: k_e_i » 23 sty 2012, 11:25

WItam

Jestem rowniez jak najbardziej za tym aby kazdy sprzątał po swoim pupilu. Ja posiadam dwa psy i zawsze skrupulatnie po nich sprzątam w związku z czym wychodze z założenia, że każdy może. Mamy tak mało trawy na osiedlu, że powinniśmy dbać o nią! W chwili obecnej strach jest już wejść na trawę bo wszędzie jest ... Proszę was zwracajcie uwagę jeżeli będziecie widzieli, że ktoś nie sprząta po swoim psie.

justyna
Posty: 67
Rejestracja: 09 sty 2012, 22:38

Re: PSIE KUPY

Post autor: justyna » 23 sty 2012, 15:42

moj pies na szczescie robi kupke daleko od blokow bo na polach przy planetarnej...a wiec nikt przynajmniej w nie nie wpada...ale zgadzam sie z tymi ktorzy musza tego doswiadczac pod blokami...to nie fajne....

Shame
Posty: 26
Rejestracja: 18 lip 2011, 23:14
Etap: I

Re: PSIE KUPY

Post autor: Shame » 25 sty 2012, 10:48

Ja również podpisuję się pod postulatem o sprzątaniu po pieskach.

Dodatkowo, w głowie mi się nie mieści, jak w ogóle można robić coś takiego? I nie tylko mówię o nie sprzątaniu, ale o wyprowadzaniu psów na parking, kiedy ze wszech stron otaczają nas pola, a rzut kamieniem od osiedla jest lasek! Żal mi tych piesków. I niech nikt się nie tłumaczy brakiem czasu, bo jak się ma psa, to się ma obowiązki :problem:

justyna
Posty: 67
Rejestracja: 09 sty 2012, 22:38

Re: PSIE KUPY

Post autor: justyna » 25 sty 2012, 18:06

ZGADZAM SIE Z TOBA SHAME ALE ZEBY PIESKI ZROBILY SIKU TO NIE TRZEBA ISC Z NIMI AZ NA POLA....JESLI ZROBI SIKU NA TRAWNIKU TO CHYBA NIC STRASZNEGO....NATOMIAST JESLI CHODZI O KUPY TO SIE ZGODZE...MOJ ROBI 2 RAZY DZIENNIE, JESLI NIE NA POLU TO ZABIERAM GO DO LASU..JAK MIESZKAM TU OD PAZDZIERNIKATOJESZCZE SIE NIE ZDARZYLO AZEBY ZROBIL W OKOLICACH BLOKOW....

grzes
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2011, 00:16
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: PSIE KUPY

Post autor: grzes » 25 sty 2012, 21:36

Ja pieska nie mam ale podpisuję się pod apelem...


Z ciekawostek wam powiem, że w Chinach na ulicach (a nawet w sklepach sieci handlowych) można też wdepnąć... tylko w kupę dziecięcą... :crazy: czyli problem nie tylko nasz :P

pozdrawiam

Brygida
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2012, 21:10
Etap: I

Re: PSIE KUPY

Post autor: Brygida » 26 sty 2012, 21:25

Witam serdecznie,
fajnie, że ktoś poruszył ten temat. Mieszkam na parterze i jak się okazuje niestety mam przy samym wejściu do klatki okno pokoju dziecięcego. Chciałabym bardzo prosić o wyprowadzanie swoich zwierzaków dalej od bloku. Miałam cocer spanielkę i wiem co to znaczy kiedy piesek widząc pierwszy krzak czy odpowiednie miejsce po prostu je obsikuje. Chciałabym jednak zauważyć, że wejście do klatki jest wspólne i nikt chyba nie chce mieć w tym miejscu toalety. Wiekszość zwierzaków załatwia swoje potrzeby zaraz po wyjściu z klatki ( w miejscu w którym wysypany jest kamień) co dla mnie oznacza:pod moim oknem. W tej chwili jest zimno i brak tutaj jakichkolwiek zapachów, strach jednak pomyślec co będzie latem.
Z góry dziękuję
Brygida

pecosita
Posty: 51
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:01
Lokalizacja: Poznań

Re: PSIE KUPY

Post autor: pecosita » 27 sty 2012, 16:28

Ja również mieszkam na parterze i często widzę obsiusiane wejścia do klatek, również bardzo proszę o wyprowadzanie milusińskich dalej od bloku, latem może być naprawdę nieciekawie tym bardziej że okno mam zaraz przy klatce.

zlosliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2012, 19:41

Re: PSIE KUPY

Post autor: zlosliwiec » 31 sty 2012, 17:28

kochani, mieszkamy na nowym osiedlu. miło by było gdyby nie było ono "ofajane" psimi odchodami...
o OSIKANYCH DRZWIACH NIE WSPOMNĘ...LUDZIE TROCHĘ KULTURY CHOCIAŻ

M.D.
Posty: 193
Rejestracja: 19 lip 2011, 11:55
Lokalizacja: Zalasewo

Re: PSIE KUPY

Post autor: M.D. » 31 sty 2012, 20:43

Witam.
Proszę nie uogólniać, sami mamy psiaka i postępujemy zgodnie z przyjętymi zasadami. Sprzątamy po nim i nie pozwalamy mu na sikanie po " czyichś drzwiach", ale niestety nie raz sprzątaliśmy kupkę nie po swojej psince. Rozumiemy, że jest to nieprzyjemne takie psie kupki i staramy się żyć w zgodzie z innymi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości