Lokale

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Lokale

Post autor: Tomek » 03 kwie 2012, 18:13

dobrze byłoby gdyby pojawił się jeszcze jakiś sklepik, bo ceny CHATA POLSKA ma kosmiczne (na produkcje "cena sugerowana 1.99", a cena faktyczna 2.39). zresztą asortyment też nie mają szeroki. ostatnio szukałem dezodorantu - do wyboru dwa damskie, dwa męskie, oba NIVEA, ceny oczywiście dużo wyższe niż w innych sklepach. dobrze że są, bo można awaryjnie coś kupić. jednak z tego co widzę, za dużego ruchu nie mają i więcej sąsiadów widzę w Swarzędzu w Lewiatanie, niż u nas w Chacie

jacaacaj
Posty: 36
Rejestracja: 12 lip 2011, 01:08

Re: Lokale

Post autor: jacaacaj » 06 kwie 2012, 15:31

Nie no sorry - a czego się spodziewałeś? Cen z biedronki? Mają drogo i tyle ale nie wiem czy w Lewiatanie jest dużo taniej.
Oba sklepy są drogie. A Twoje żale, że mają mało dezodorantów szczerze mnie rozbawiły. pozdro

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Lokale

Post autor: Tomek » 27 paź 2012, 22:29

widzę, że moje słowa spełniły się. Akira padła i już nie ma sushi baru na osiedlu. została nam się Chata Polska. ale ostatnimi czasy pojawiają się ekipy w innym lokalu. ostatnio malowano ścianę wokół miejsc reklamowych. czy ktoś wie co tam ma powstać?

FJAJ
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2011, 14:52

Re: Lokale

Post autor: FJAJ » 30 paź 2012, 16:59

Co do Chaty Polskiej mam wiele zastrzeżeń. Co do cen - Mogę się pogodzić.ok. Za wygodę się płaci. Ale co do świeżości produktów, to jakieś nieporozumienie. Zaczę od warzyw, które są obracane i pomarszczone( pomidory), Ziemniaki, które dostają drugiego życia, nabiał .... kończywsy na zaj.... twardym pieczywie. Można długo wymieniać. Ja rozumiem, że CHP chce się pozbyć towaru i mieć jak najmiej strat, ale tym samym tracą klientów. W skutek czego ograniczasz się do zakupów np. tylko napojów, słodyczy lub też innych produktów konserwowych z długą datą przydatności...... Może kedyś zrozumieją . ;)

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Lokale

Post autor: wojtman » 30 paź 2012, 20:43

pieczywo jest okropne!

philip
Posty: 19
Rejestracja: 13 kwie 2012, 21:08
Etap: III

Re: Lokale

Post autor: philip » 30 paź 2012, 20:55

Zgadzam się, pieczywo to istna masakra !!! :)

łukasz
Posty: 37
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:55
Etap: 1 ETAP

Re: Lokale

Post autor: łukasz » 30 paź 2012, 21:31

Ja chyba zadzwonię do Pani Dyrektor Chaty Polskiej i zapytam, czy ma jakiś wpływ na towary "w promocji" ( przeterminowane) które są pięknie poukładane w lodówce.

iwona
Posty: 64
Rejestracja: 08 gru 2010, 09:32
Etap: II etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Lokale

Post autor: iwona » 31 paź 2012, 08:48

Pieczywo jest jakie jest bo biorą z "Fawora" a tam nie uświadczysz normalnej "ciężkiej i nie "dmuchanej" bułki, chyba że zapłacisz za nią 1zł (wiejska). Wiem, bo od lat mam "fawora" obok pracy i kupuję tam pieczywo tylko w wyjątkowych sytuacjach. Słyszałam, że jedna z piekarni miała zamiar wynająć na naszym osiedlu lokal, ale Agrobex zapodał taki czynsz, że nie byliby w stanie zarobić by wyjść na swoje. I dlatego też mamy do tej pory aż jeden sklep na osiedlu a "Akira" zbankrutowała :clap: :thumbup:

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: Lokale

Post autor: lidrad » 31 paź 2012, 12:11

I tak to się ma do zapewnień Pani Jarczyńskiej, że im również zależy aby osiedle tętniło życiem.

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: Lokale

Post autor: radpl » 31 paź 2012, 19:29

Nie wiem, co sobie myślą właściciele Chaty, ale wygląda na to, że mają swoich klientów za otępiałych. Jak do jasnej cholery można nie mieć świeżego pieczywa, warzyw etc Przecież art. świeże to najważniejszy element handlu spożywczego, który buduje przyzywczajenie, a szczególnie w takiej lokalizacji, gdzie są pierwsi i jedyni! Jestem w stanie "przełknąć" ceny sprzedaży, bo Chata do tanich nigdy nie należała, i chociaż na wzrór Almy i im podobnych próbują ten wizerunek zmienić, to jednak taka polityka prowadzenia sklepu jaką fundują nam nasi sąsiedzi rozmija się komoletnie z normalnym prowadzeniem biznesu. Latające muszki na warzywach, obeschnięte pieczywo, suche mięsa i wędliny codziennie przepakowywane folią spożywczą, szerokośc asortymentu, brak produktów z aktualnej gazetki reklamowej(sic!) Co to ma być? Taką ma teraz chata franczyze? Każdy sklep ma swojego opiekuna i może on po przeczytaniu postów pójdzie po rozum do głowy i "wyciągnie" ich na prostą, bo aktualnie pikują niczym Felix z RedBulla, tyle że on przeżył... :)
Szczerze mówiąc czekam na normalny sklep, bo w chacie to ja sobie fajki, prasę i zapalniczkę mogę kupić, przynajniej będę miał pewnośc ze nie są przeterminowane.
Zamiast wykorzystać, że są pierwsi i przyzwyczaić klienta do swojej obecności robią wszystk odwrotnie. Ehh...

A co do Agrobexu i ich bajki... Wynajęli największą powierzchnię jaka była dobremu klientowi, który regularnie bedzie opłacał czynsz i co ich reszta obchodzi (?) Osiedle jest malutkie i jeszcze długo takie będzie, ale niebawem kiedy rozbuduje się okolica, to o te lokale usługowe będą się zabijać, bo nie sądzę, żeby tak wpływowy (można powiedzieć "Gminny Swarzędzki") deweloper pozwolił sobie na przepchnięcie pomysłu w ratuszu w postaci np budowy kolejnej Biedy, a lokale? Lokale postoją puste, co jakiś czas pojawi się frustrat jak ten s sushi tylko po to zeby później popełnić harakiri :) (swoją drogą sushi mieli kaptalne!)

Cóż, trzeba się dostosować czego i Wam życzę 8-)

Pozdawiam,
radpl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości