Plac zabaw

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Spineczka
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:59

Plac zabaw

Post autor: Spineczka » 04 sie 2012, 16:25

Plac zabaw dla naszych Milusińskich to podstawa w okresie letnim. Agrobex obiecywał, że place powstaną i co nic a nasze dzieci nie mają gdzie się wybiegać i pobawić. My jako Mamy powinnyśmy poganiać i monitować organizatora. Każde nowe osiedle mysli o najmłodszych bo to dla nich większość z nas kupowała mieszkanie w spokojnej , zielonej okolicy z placami zabaw. Osiedle nasze ma być przyjazne dla Wszystkich w tym Dzieci. Nie mieszkam jeszcze na osiedlu dopiero wykańczam mieszkanie II etap , wczoraj aż przyko było mi jak te dzieciaczki nudziły sie i biegały po osiedlu. O ile bezpieczniej jest bawić sie na kolorowym placu , zabezpieczonym.

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Plac zabaw

Post autor: Tomek » 04 sie 2012, 19:09

a też dla sąsiadów jest wygodniej, jak jest plac zabaw. niektórzy muszą robić go dzieciom na balkonie. maluchy później muszą wyszumieć się właśnie tam, krzycząc, klaskając, itd. :-) wesoło było na początku, jednak z czasem, a zwłaszcza latem, gdy wszyscy mają otwarte drzwi balkonowe, takie hałasy i krzyki przeszkadzają. czasem nie można nawet spokojnie muzyki posłuchać albo obejrzeć TV. jak tylko powstanie jakaś petycja, z wielką chęcią ją podpisze, nawet z 10 razy :-)

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: Plac zabaw

Post autor: magda_lena » 04 sie 2012, 20:46

My też chętnie się podpiszemy :D A co do muzyki, to niektórzy sąsiedzi zdecydowanie przesadzają, więcej hałasu robi "ich muzyka", niż maluch śmiejący się na balkonie.

łukasz
Posty: 37
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:55
Etap: 1 ETAP

Re: Plac zabaw

Post autor: łukasz » 04 sie 2012, 21:31

Tomek pisze:a też dla sąsiadów jest wygodniej, jak jest plac zabaw. niektórzy muszą robić go dzieciom na balkonie. maluchy później muszą wyszumieć się właśnie tam, krzycząc, klaskając, itd. :-) wesoło było na początku, jednak z czasem, a zwłaszcza latem, gdy wszyscy mają otwarte drzwi balkonowe, takie hałasy i krzyki przeszkadzają. czasem nie można nawet spokojnie muzyki posłuchać albo obejrzeć TV. jak tylko powstanie jakaś petycja, z wielką chęcią ją podpisze, nawet z 10 razy :-)
Jakiś czas temu była do podpisania petycja m.in. w sprawie placu zabaw. Miał ją Pan z bloku nr 8.

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Plac zabaw

Post autor: agi » 05 sie 2012, 16:04

No właśnie...nie mogę tej osoby "złapać", aby podpytać, czy istnieje jeszcze możliwość podpisywania się- bo są chętni. Może komuś uda się spotkać tego sąsiada...:) Ja już podpisałam na szczęście, ale to już jakiś czas temu. :)

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Plac zabaw

Post autor: wojtman » 05 sie 2012, 20:57

ja również chętnie podpisze

Kawa
Posty: 50
Rejestracja: 27 maja 2011, 08:28

Re: Plac zabaw

Post autor: Kawa » 05 sie 2012, 21:02

Tak poinformuję zaraz Wojtka, by zrobił tą petycję w formie online i tak będzie najwygodniej.

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: Plac zabaw

Post autor: magda_lena » 05 sie 2012, 21:11

Czekamy :)

agi
Posty: 79
Rejestracja: 17 sty 2012, 12:44

Re: Plac zabaw

Post autor: agi » 06 sie 2012, 12:19

o! super! tak byłoby najlepiej! :)

WojtekZ
Posty: 42
Rejestracja: 28 lip 2011, 07:51

Re: Plac zabaw

Post autor: WojtekZ » 06 sie 2012, 18:52

Witam wszystkich :)

Otóż petycja jest już w Agrobexie i teraz czekamy na odzew. Póki co ławki już postawili w alejce ( mam nadzieję, że to nie na odczepne.)
Jeśli dostaniemy jakąś odpowiedź zamieszczę ją na forum.

dzięki i pozdrawiam Wojtek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości