bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Post autor: Tomek » 28 lut 2013, 16:54

nie dość że na wieś, to jeszcze pod lasem :-) ja też tak mówię. mnie się podoba :-) jest zajeb... super

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Post autor: lidrad » 01 mar 2013, 13:31

Brałeś coś?

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Post autor: radpl » 04 mar 2013, 19:50

on nie, ale...

Spineczka pisze:Rozumiem ,że temat ten był już poruszany ja była jego autorką, ale myślę ,że to miejsce jest właśnie odpowiednie do poruszenia tego tematu. Pomyślmy w jaki sposób czuć się bezpieczni na naszym osiedlu a nie to czy dany temat był już poruszany czy nie. Proszę nie odsyłać do poprzednich wątków bo szukanie to strata czasu. Ja tak jak napisałam jestem zdenerwowana kradzieżami rozmawiałam z AGROBEXEM powiedział ,że wszystko w rękach Wspólnoty odnośnie ogrodzenia może można iść na kompromis ze sklepami – jak na razie jeden , wymaga pomyślenia ale warto. Ja już myślałam postawienie porządnego wysokiego płotu ze szlabanem - automat , dojście do sklepu jest ale wyjazd samochodem bez pilota absolutnie nie. Ogrodzenie postawione dokładnie wokół budynków , które już normalnie są zamieszkałe, dodatkowo my jako wspólnota powinniśmy zadecydować o wynajęciu ochrony tak jak jest na wielu innych osiedlach w końcu płacimy też za windę , której ja osobiście nie mam to za bezpieczeństwo też wyskrobię. Ogrodzenie dość gęste , wysokie szlaban tak jak wspomniałam automat i oczywiście kilka wejść- furtek na wieczór czyli od godziny 18- 6 rano zamykanych. W godzinach rannych otwierane dla wszystkich zainteresowanych. Pozdrawiam serdecznie

...są tacy co brali i mają lęki.
radpl

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Post autor: radpl » 04 mar 2013, 19:52

Mój Boże! Właśnie doczytałem! Takich co brali jest tu więcej!

Obsadźmy osiedle Konopią Indyjską!
radpl

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Post autor: beata » 04 mar 2013, 21:06

jestem za...............nigdy nie paliłam a zawsze chciałam spróbować :lol: , a może taki wysoki jak chiński mur ????????? , co 5 metrów wiezyczka, a na niej saper ...... zawsze gotowy......... :lol: , a może to słońce tak działa ???

igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Post autor: igi » 04 mar 2013, 22:18

Ja chcę fosę. Nazwa ulicy i wspomniane błoto zobowiązują.

Samuraj
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:40
Etap: II

Re: bezpieczne osiedle to ogrodzone osiedle

Post autor: Samuraj » 05 mar 2013, 13:06

Hahahahaha, poplakalam sie ze smiechu :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości