Cisza nocna

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Cisza nocna

Post autor: leszek » 26 lis 2013, 07:35

Jakoś nie wieże że każdy, który remontował własnymi silami mieszkanie przed zamieszkaniem, miał tyle urlopu żeby zrobić wszystko w godzinach pracy. Poza tym idąc waszym tokiem rozumowania jeśli ktoś by wiercił o 14 to jakaś młoda mama będąca na wychowawczym też by sie pluła bo akurat na 14 zaplanowała usypianie maleństwa.
Czy słyszycie udar codziennie czy to tylko jednodniowy przypadek? Jeśli sporadyczne wiercenie na w miarę nowym osiedlu komuś przeszkadza to powinien przemyśleć sprawę mieszkania na wsi gdzie psy dupami szczekają.

Ps. W takim razie odrazu chciałbym przeprosić za swoje zachowanie i wiercenie po godzinie 16 (zacznę za mniej więcej 2 tygodnie)

bierka1990
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2013, 15:24
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Cisza nocna

Post autor: bierka1990 » 27 lis 2013, 09:20

Witam,
również chciałabym już z wyprzedzeniem poinformować, że my także kupiliśmy mieszkanie w IV etapie i na dniach udajemy się po jego odbiór techniczny. Mieszkanie zamierzamy wykańczać w każdej wolnej chwili i do końca swoich sił, ponieważ zamierzamy wprowadzić się jak najszybciej. Nie wykluczam częstego wiercenia, pukania, czy cięcia aczkolwiek postaramy się to zrobić w najkrótszym czasie.

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Cisza nocna

Post autor: piotrw » 27 lis 2013, 09:43

Żebyście mnie dobrze zrozumieli... już tu 2 lata mieszkam i na początku też było ostro, ale wszyscy byli wyrozumiali bo wiadomo - każdy chce jak najszybciej się wprowadzić. Chodziły piły i udary i z sąsadami na korytarzu się witałem w ubraniach roboczych i fajny klimat był, bo wszyscy napier....śmy w tych swoich M.

Ten pan jegomość z ostatniej niedzieli zaczął wiercić w budeynku z etapu II a jednak pracę zaczął koło 16 i skończył o 21... Nie wydaje mi się, żeby się dopiero wprowadzał. Wydaje mi się też że mógł to inaczej rozegrać.

Wszystkim nowym sąsaiadom z etapu 4 życzę udanych remontów. Tamten okres wspominam z dużą dawką sentymentu. Dużo i głośno się działo:)

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: Cisza nocna

Post autor: magda_lena » 27 lis 2013, 11:56

Co innego remonty w nowym bloku, gdzie nikt nie mieszka albo mieszka niewiele osób, co innego uparte wiercenie w niedziele i święta w bloku, w którym mieszkają już ludzie. Zdaję sobie sprawę z tego, że większość osób nie będzie brała urlopu, żeby przywiesić szafkę w kuchni, ale można to zrobić w sobotę o godzinie 10, a nie o 18 albo 21.

grajwklasy
Posty: 30
Rejestracja: 27 lip 2012, 08:02

Re: Cisza nocna

Post autor: grajwklasy » 14 gru 2013, 19:52

:thumbdown: Masakra, są na naszym osiedlu buraki, które myślą , że nikt w weekend nie chodzi do pracy i może wysłuchiwać nocnych krzyków, wycia, muzyki, nie reagują na prośby; co większe po upomnieniu krzyczą, cytuję "ja tej kurwie pokażę". Są to groźby karalne, podlegające pod odpowiedni paragraf.

philip
Posty: 19
Rejestracja: 13 kwie 2012, 21:08
Etap: III

Re: Cisza nocna

Post autor: philip » 22 gru 2013, 21:01

Dzisiaj (Niedziela) blok nr. 13 , etap III - ci, ktoś wiercił od godziny 18 do 19:30 w bardzo przyjemny sposób umilając niedzielny wypoczynek ! MASAKRA ! Człowiek jest wyrozumiały, ale jak tu nie stracić cierpliwości jak inni mają to w d ... na nic apele i prośby.

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: Cisza nocna

Post autor: radpl » 01 sty 2014, 21:28

A czego się spodziewaliście? Domy sobie wybudujcie, to będziecie mieli spokój.
radpl

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Cisza nocna

Post autor: NIN » 05 sty 2014, 11:01

radpl pisze:A czego się spodziewaliście?
Trochę bardziej myślących ludzi, którzy potrafią czytać i przestrzegać regulamin?

Bez sensu ta dyskusja

M.D.
Posty: 193
Rejestracja: 19 lip 2011, 11:55
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Cisza nocna

Post autor: M.D. » 30 cze 2014, 17:43

Co za kretyn, debil ,palant wczorajszej nocy puszczał muzykę na cały regulator??

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Cisza nocna

Post autor: NIN » 20 lis 2014, 11:21

Wczorajszego wieczoru w bloku nr 13 od godz. 21:50 do godz. 23:30 jakiś intelignet napierdzielał udarem
Mam nadzieję, że to zdarzenie jednorazowe, bo dzisiaj zapewne dokonamy lokalizacji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości