Internet Telewizja

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
sektor0083
Posty: 17
Rejestracja: 03 cze 2014, 21:17
Etap: IV

Re: Internet Telewizja

Post autor: sektor0083 » 12 lut 2015, 18:05

Właśnie wyczytałem ze wspólnota Mieszkaniowa nie pozwoliła na położenie światłowodu Ineii . Ktos wie czy to u Nas? ;)

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: leszek » 24 lut 2015, 14:34

Czy tylko mnie tak wku*wia ilość ulotek z echostar'u?
Może znalazłoby się jeszcze kilka osób żeby wyrazić swoja opinie na ichniejszej infolinii ? Osobiście uważam że to co odstawiają to lekka przeginka .... gdyby jeszcze technicznie działali tak prężnie jak marketingowo

Gdyby ktoś coś to ...
(61) 671 00 00 - numer telefonu czynny w godzinach pracy biura:
- w poniedziałek oraz w czwartek od 9:00 do 19:00
- we wtorek, w środę oraz w piątek od 9:00 do 17:00
- w sobotę od 9:00 do 15:00.
Po połączeniu proszę tonowo wybrać temat rozmowy:
1 - Promocje, Usługi, Abonamenty;

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: Internet Telewizja

Post autor: dmkey » 25 lut 2015, 09:03

Nie tylko Ciebie... a naklejki swoje poprzyklejali gdzie się da w mieszkaniu i częściach wspólnych (V etap). Miałem do czynienia z tą firmą w Poznaniu jak mieszkałem i nie polecam nikomu, zresztą ocena 1,1 na Google mówi sama za siebie...

PS. Na infolinię nie ma co dzwonić, chyba że chcesz się poużerać z jakąś niekompetentną pracownicą ;)

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Internet Telewizja

Post autor: NIN » 06 mar 2015, 08:30

Z ulotkami faktycznie przeginają, ale z jakości usług jestem zadowolony. Trzeba tylko dokładnie czytać umowę i mocno się targować przy kolejnej umowie

maciej1
Posty: 3
Rejestracja: 23 lis 2012, 07:22

Re: Internet Telewizja

Post autor: maciej1 » 26 mar 2015, 08:51

Witam, przymierzam się do podłączenia TV i internetu do mieszkania. Możecie mi podpowiedzieć co dobrze działa czy Inea czy Echostar? Bo z tego co już przeczytałem to Inotel jest już wchłonięty do Inea. Widziałem ulotki i czy warto zadzwonić do tych Panów co chodzą bo blokach czy lepiej do biura pójść?

Elwiernes
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2014, 10:13

Re: Internet Telewizja

Post autor: Elwiernes » 26 mar 2015, 11:10

Nie wiem co działa lepiej, bo jeszcze nie założyłem Internetu, natomiast dzwoniłem do Inei żeby zweryfikować, czy osoba która chodzi po osiedlu jest rzeczywiście od nich i sami na infolinii przyznali, ze Ci mobilni sprzedawcy mają lepsze oferty niż oni w biurze.

kardom
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2015, 11:27

Re: Internet Telewizja

Post autor: kardom » 26 mar 2015, 11:38

Jestem nowym mieszkańcem na osiedlu i również dokonywałem wyboru między Echostarem a Ineą jeśli chodzi o telewizję i internet.
Dzwoniłem do Echostaru aby uzyskać więcej informacji o ofercie, delikatnie mówiąc zostałem posłany na drzewo - kazano zadzwonić mi do przedstawiciela, który najpierw stwierdził, że nie może rozmawiać i oddzwoni (czego nie zrobił), kolejnych telefonów nie odbierał.
W Inei natomiast byłem w biurze koło ronda i tam pani wytłumaczyła mi całą ofertę, natomiast mimo wszystko poleciła skontaktowanie się z przedstawicielami handlowymi, bo oni ponoć mają oferty nawet 40% tańsze niż to co dostaniemy w biurze i na stronie internetowej. Wczoraj wieczorem skontaktowałem się z jednym z panów i faktycznie rozmawialiśmy o zupełnie innych, korzystniejszych warunkach umowy niż to co przedstawiała mi pani w biurze. W dodatku dowiedziałem się, że światłowód Inei jest już rozprowadzony w mieszkaniu, więc obędzie się bez demolki w moim nowym mieszkanku :thumbup:

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: leszek » 26 mar 2015, 17:01

w inei jest jeszcze taki plus ze mozna np pomieszać oferty czyli np standard hd i słabszy internet co przenosi sie wyraźnie na cene.

Ja osobiście wolałbym zwykłą cyfrową naziemną niż echostar ale każdy ma prawo do swojego wyboru ;)

M.D.
Posty: 193
Rejestracja: 19 lip 2011, 11:55
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Internet Telewizja

Post autor: M.D. » 26 mar 2015, 21:34

To ja się podziele swoją ofertą, by nie było kryptoreklama nie podam nazwy dostawców...74zł za pełen pakiet canal plus,hbo,canal+ go,nc go,vod, w jakości HD multiroom i dekoder z nagrywarka i dyskiem 500 gb
internet lte 2gb z tabletem za 49 zł, nie ściągam filmów z netu,więc ten pakiet wystarcza swobodnie, korzystam z niego na nc+,2 tabletach i laptopie.
Żaden dostawca kablowy nie dał mi lepszej ofety.
NIE JEST TO PLUS
Pozdrawiam

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Internet Telewizja

Post autor: piotrw » 27 mar 2015, 08:28

dobrze jest rozpatrywać satelitę i internet z kabla zmiksowane ze sobą. Też nic nie ściągam z netu w hurcie i 2mb za 19.90 w echostar są . Usługa nie zawiodła ani razu.

Nie jestem fanem TV, więc miesięcznie zamykam się w cenie abonamentu RTV 20,30 (naziemna) plus 19.90:)

SMARTDOM też daje radę, jeżeli nie zasysa się filmów.

Kablówki są wygodne, bo kabel ze ściany i jedziesz. Przy wysokich pakietach też są konkurencyjne co do satelity, ale przy wersjach budżetowych, to jest jednak drogo.

Co kto lubi. Wybór mamy spory: CITYNET, Echostar, INEA, ORANGE, NC+, CfrowyPolsat.... Dla każdego coś dobrego:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości