UWAGA! KRADZIEŻ!

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Odp: UWAGA! KRADZIEŻ!

Post autor: lukaszjakubowski » 28 paź 2013, 18:41

Te kradzieże są naprawdę denerwujące.
Ja również myślę, że to ta sama ekipa.
Byłem świadkiem jak skradziono znaczki z auta. Złodzieje przyjechali czerwonym VW Golfem III generacji. Nie wiem czy podobne auto jeździ u nas na osiedlu, ale jeżeli zauważycie takie, zwłaszcza z dwoma typami w środku, to spróbujcie im zrobić zdjęcie (zwłaszcza tablicy rejestracyjnej) i chociaż zapytać czego tutaj szukają.
Albo zmienią auto, albo nie będą już tutaj przyjeżdżać.
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Odp: UWAGA! KRADZIEŻ!

Post autor: NIN » 28 paź 2013, 20:39

lukaszjakubowski pisze:
Byłem świadkiem jak skradziono znaczki z auta.
To dlaczego nie pstryknęłeś foty?

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Odp: UWAGA! KRADZIEŻ!

Post autor: lukaszjakubowski » 28 paź 2013, 21:08

Nie miałem takiej możliwości.
Zazwyczaj złodziej działa bardzo szybko i nie czeka aż ktoś mu zrobi zdjęcie.
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

Holly
Posty: 7
Rejestracja: 23 lip 2013, 14:48
Etap: I etap

Re: UWAGA! KRADZIEŻ!

Post autor: Holly » 15 lis 2014, 23:01

W nocy 14/15.11.2014 (piątek/sobota) z osiedla Zamoyskiego spod bloku nr 6 skradziono samochód VOLKSWAGEN JETTA.
Kolor: złoty
Nr rejestracyjny: PZ 1452W

Auto było zaparkowane na wprost pierwszej klatki w bloku nr 6 (pierwsza klatka od wjazdu z ul. Planetarnej). Ok godz. 20:00 auto zostało zaparkowane, w sobotę o 9:00 rano go nie było.

Czy może ktoś z mieszkańców coś widział, słyszał???? Albo może ktoś w nocy wracał i coś zauważył???

goshia
Posty: 34
Rejestracja: 14 mar 2014, 19:03
Etap: III

Re: UWAGA! KRADZIEŻ!

Post autor: goshia » 17 lis 2014, 15:12

najlepszym rozwiązaniem byłoby ogrodzone osiedle... po mału koczy sie 5 etap budowy, wiec Agrobex mógłby o tym pomyslec...

Beataa
Posty: 24
Rejestracja: 25 maja 2013, 10:00
Etap: III

Re: UWAGA! KRADZIEŻ!

Post autor: Beataa » 18 lis 2014, 12:10

Jestem za ochroną, ale już nie raz spotkaliśmy się z niechęcią do Aresa i jego właściciela więc wątpię, żeby ten temat przeszedł. Ochroniarz nie raz opowiadał, że na nocnym obchodzie spłoszył podejrzane typki, które kręciły się po osiedlu. Ale skoro mieszkańcom przeszkadza duży pies ochroniarza, chodzący bez smyczy i kagańca-pies nie jest agresywny, ale budzi respekt,a o to chyba chodzi? Nasze osiedle to typowa noclegownia. Mieszkańców nie interesują sprawy osiedla co można było zaobserwować chociażby na spotkaniu wspólnoty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości