kostka brukowa na parkingach

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

kostka brukowa na parkingach

Post autor: NIN » 18 sty 2014, 18:51

Czy orientujecie się może co poprawia ekipa od kostek brukowych na miejscach parkingowych? Widziałem, że coś poprawiali przy III etapie, potem przy II

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: kostka brukowa na parkingach

Post autor: lukaszjakubowski » 19 sty 2014, 00:33

Zmieniali szerokość miejsc parkingowych, ale nie wiem po co. Nie zauważyłem, aby przybyło miejsc postojowych.
Ciekawe z jakiego powodu... ktoś miał jakiś pomysł, a może po wybudowaniu nowego etapu będzie ich za mało i trzeba było ciaśniejsze zrobić w celu zwiększenia o jeden albo dwa... :think: Kto wie...
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

grzes
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2011, 00:16
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: kostka brukowa na parkingach

Post autor: grzes » 21 sty 2014, 21:21

Pytałem robotników dlaczego i powiedzieli, że miejsca są za szerokie i będą przekładać miejsca na całym osiedlu. Tylko nie wiem po co bo większość z nich jest za wąska. Napisałem też do Agrobexu, ale jak kamień w wodę - ani widu ani słychu.

Pozdrawiam, :)

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: kostka brukowa na parkingach

Post autor: lukaszjakubowski » 21 sty 2014, 22:42

Dobrze, że napisałeś.
Czyli albo okazało się, że będzie za mało miejsc parkingowych na osiedlu po wybudowaniu V i VI etapu, albo jest to cel zamierzony i pod koniec zwiększają ilość miejsc, żeby spełnić "normy", bo na przykład zmienili lokale użytkowe na mieszkania.
No ciekawe, mam wrażenie jakby pierwszy raz osiedle budowali.
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

lidrad
Posty: 119
Rejestracja: 05 lis 2010, 19:39

Re: kostka brukowa na parkingach

Post autor: lidrad » 22 sty 2014, 17:35

A tam nie miało być czasami placu zabaw nr 2 tak coś kojarzę. A co do miejsc są tak wąskie, że strach parkować. Normalnie jak jadę na swoje stare osiedle to przestrzeń, że szok w porównaniu do tego tutaj.

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Odp: kostka brukowa na parkingach

Post autor: lukaszjakubowski » 22 sty 2014, 19:01

No raczej placu zabaw między samochodami nie będzie.
W sumie linie które wyznaczają czerwone kostki są tylko wskazówką dla parkującego. Mogłoby ich w ogóle nie być. :roll:
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: kostka brukowa na parkingach

Post autor: piotrw » 23 sty 2014, 11:16

Zgadzam się z przedmówcą. Przykład: śmietniki przed blokiem nr 3 zajmują po półtora miejsca parkingowego i linie swoje, a auta swoje. Teraz lód przykrył linie a autka parkują tak samo :D Mogą czarować i kreseczki rysować, a walka o miejsce będzie trwała w najlepsze.

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: kostka brukowa na parkingach

Post autor: zbynio79 » 23 sty 2014, 15:32

co do linii i ich obecności to miałem dzisiaj okazję zapytać o to pracownika administracji z Agrobexu, chodzi o to że ktoś z mieszkańców zgłosił że są za wąskie miejsca parkingowe i oni wyrównywali szerokość miejsc na razie tylko w tamtej części osiedla (jedno z nich - najbliżej mokrej było dużo szersze), Pan z adminstracji powiedział że zastanawiają się nad likwidacją linii wydzielających miejsca parkingowe na całym osiedlu, a z szerokością miejsc jest też taka sprawa, że nie da sie idealnie trafić w wymiar 2,30 metra, i czasami tak wypadała że miejsce miało np. 2,25. Dowiedziałem się też to co pisał lukaszjakubowski, że faktycznie linie są wskazówką dla parkujących

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości