zebranie

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

zebranie

Post autor: wojtman » 14 mar 2014, 20:07

Kiedy bedzie zebranie wspolnoty?

Chetnie sie wybiore.

xjakub
Posty: 93
Rejestracja: 15 sie 2012, 18:37
Etap: II

Re: zebranie

Post autor: xjakub » 26 mar 2014, 10:06

Jakie ustalenia po spotkaniu ?
Ktoś zda relację ?
Mi mimo chęci nie udało się dotrzeć

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: zebranie

Post autor: piotrw » 26 mar 2014, 21:14

Klarownie i sensownie. Zebranie odbędzie się powtórnie w maju - nie było kworum.

grzes
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2011, 00:16
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: zebranie

Post autor: grzes » 28 mar 2014, 21:16

Zebranie było burzliwe i bezproduktywne.

Ale od początku.
Agrobex przysłał na, co by nie mówić, walne spotkanie wspólnoty mało znaczących przedstawicieli. Osoby te nie tylko nie miały żadnych mocy decyzyjnych, ale na dodatek nie były nawet zorientowane w sprawach naszej wspólnoty. Większość pytań kończyła się odpowiedzią "No ja się zajmuję nieruchomościami w Poznaniu, ale z mojego doświadczenia..." - dalej były tylko nic nie znaczące ogólniki. Nie potrafili odpowiedzieć na żadne z postawionych pytań, nawet na takie które były postawione na poprzednim spotkaniu. Oczywiście te nowe były ponad ich miarę, jednak każde było "z radością" zapisane. Kiedy na spotkaniu wypłynęła sprawa zmiany sposobu zarządu i oczywiście zmiany zarządcy przedstawiciele Agrobexu byli bardzo zdziwieni. Generalnie, zostali przez nas zbombardowani zarzutami, choć niezbyt się tym przejęli. Agrobex potraktował nas jak dzieci - zwołali spotkanie by nam odczytać pisemko (to co każdy dostał do skrzynki) i by sobie odhaczyć, że było. Mam szczere wątpliwości, czy takie spotkanie jest w ogóle zgodne z prawem. Skoro nic nie da się uchwalić to w moim odczuciu jest spotkanie nieważne... Spotkanie zakończyło się decyzją nas wszystkich by nie głosować żadnej z uchwał i zwołać zebranie na nowo w maju.

Agrobex ma jednak za nic ustalenia członków wspólnoty i postanowił działać na własną rękę. Rozesłali nam dziś do skrzynek pisemko jak to oni o nas dbają i że powinniśmy zagłosować "listownie" bo nie było kworum. Ani słowem nie wspomnieli o ustaleniach ze spotkania. Mało tego, nie przysłali nam sprawozdania ze spotkania tylko stworzyli własne pisemko podpisane przez pana kierownika... żenada

Krótko mówiąc, robią co chcą i robią nas w .... Trzeba się wziąć w garść i zmienić ich na niezależnego zarządcę, inaczej zawsze będą nas doić.

To tak na gorąco...

Pozdrawiam

johanka79
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2011, 22:15

Re: zebranie

Post autor: johanka79 » 28 mar 2014, 21:44

to sa jaja
mam nadzieje że solidarnie nie zagłosujemy
ja w każdym razie juz wysłałam do ich maila i na pewno nie zagłosuje az do majowego zebrania

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: zebranie

Post autor: beata » 29 mar 2014, 17:52

co do zmiany zarządcy, to trzeba się zastanowić zanim sie wybierze nowego, rozmawiałam z ludźmi którzy korzystają z różnych firm i to wcale tak różowo nie wygląda, więc ostrożności nie zaszkodzi

grzes
Posty: 45
Rejestracja: 30 lip 2011, 00:16
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: zebranie

Post autor: grzes » 29 mar 2014, 18:30

Zgadzam się. Trzeba sprawdzić nowego zarządcę.
Jednak jak pokazuje nasze zebranie - zawsze będą głosy za i przeciw - zależy na kogo trafimy. Nic nie jest tylko białe lub tylko czarne.

Szanowni Państwo, jeśli znacie sprawdzonych zarządców zachęcam do kontaktu z nimi i pozyskaniu ofert. Trzeba im tylko podać wielkość wspólnoty. My już mamy oferty od kilku firm, które chętnie udostępnię po uprzednim kontakcie na priv z adresem email.

Pozdrawiam,
Grzegorz,
blok 5

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości