WYBORY !

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: WYBORY !

Post autor: zbynio79 » 21 lis 2014, 19:36

Bigbluee2 pisze:Widocznie nie jeździłeś o 7 rano na drugą stronę swarzędza. Ja jezdziłem i to dodatkowo z dzieckiem.

Poza tym, troche dystansu.... i poczucia humoru.
Pani/Panie Bigbluee2, ja jeździłem na drugą stronę trasy 92 o różnych pora dnia i nocy, stałem w korkach a czasem nie stałem, ale od głoszenia poglądów o wieszaniu kogoś jestem daleki, może wpływ na moje zdanie ma fakt że jeździłem bez dziecka. :)

tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: WYBORY !

Post autor: tombusz » 29 lis 2014, 09:48

Witam Sąsiadów,
przed drugą turą wyborów zachęcam do głosowania na wybranego kandydata lub kandydatkę na burmistrza. Zalasewo jest zdaje się największym okręgiem, więc pokażmy że chcemy wziąć sprawy w swoje ręce.
Jako ciekawostkę polecam zapoznać się z wpisem ze strony głównej swarzedz.pl: http://goo.gl/TQNKCU
Urząd Miasta i Gminy wykupił miejsce na artykuł pisany pod zamówienie, w stylu rodem z poprzedniego, minionego systemu :lol: Szkoda tylko że na taki bełkot wydaje się publiczne pieniądze...

Pozdrawiam :)

tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: WYBORY !

Post autor: tombusz » 01 gru 2014, 09:42

tombusz pisze:Witam Sąsiadów,
przed drugą turą wyborów zachęcam do głosowania na wybranego kandydata lub kandydatkę na burmistrza. Zalasewo jest zdaje się największym okręgiem, więc pokażmy że chcemy wziąć sprawy w swoje ręce.
Jako ciekawostkę polecam zapoznać się z wpisem ze strony głównej swarzedz.pl: http://goo.gl/TQNKCU
Urząd Miasta i Gminy wykupił miejsce na artykuł pisany pod zamówienie, w stylu rodem z poprzedniego, minionego systemu :lol: Szkoda tylko że na taki bełkot wydaje się publiczne pieniądze...

Pozdrawiam :)
Ledwo pojawiły się wyniki wyborów artykuł, o którym pisałem powyżej zniknął ze strony głównej swarzędza :lol:

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: WYBORY !

Post autor: NIN » 01 gru 2014, 10:56

Bigbluee2 pisze: Jednocześnie Ratusz żegna się z "leśnymi dziadkami" zasiadającymi do tej pory w radzie miasta [Kto oglądał sesje rady, wie o czym mówię
KWW Szkudlarka wraz z PO ma większość w radzie a w połączeniu z fotelem burmistrza, nie powinno być problemów z decyzyjnością. Życzę powodzenia.
No miejmy nadzieję, że się nie mylisz i że nie będzie z tego rodzinny biznes (do Rady Miasta dostała się również córka Szkudlarka)
Co by nie powiedzieć w gminie sporo się działo przez ostatnie kilka lat. Przez ponad 2 lata jak tu mieszkam, dzieje się coś ciągle. Leśne dziadki jak ich nazwałeś, jakie by nie były dla gminy robiły sporo i mam nadzieję, że nowa kadencja nie będzie odbywała się jak to się dzieje w rządzie - przez ciągłe udowadanianie jaka poprzednia władza była do kitu
Bigbluee2 pisze: PW NASZYM OKRĘGU w 2010 roku dostała 62% głosów. Dzisiaj jedynie 34%. Otrzymała 225 głosów podczas gdy Szkudlarek 420.
195 głosów różnicy w naszym okręgu, 190 W Paczkowie[Nowa Szkoła nie pomogła?], 132 w Gruszczynie.

Mam nadzieję, że Marian Szkudlarek wyciągnie odpowiednie wnioski z wyników głosowania
Powiem tak: jeszcze do czwartku w Zalasewie plakatów ze Szkudlarkiem nie było. W czwartek przy Agrobexie zamieniłem słowo z naszym nowym Burmistrzem i zwróciłem mu na to uwagę. Posłuchał głosu ludu i wieczorem już plakaty wisiały. Myślę, że przy tak małej różnicy głosow, znacząco przyczyniłem się do wyniku wyborów :lol:

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: WYBORY !

Post autor: leszek » 01 gru 2014, 12:32

A jak dla mnie to Marian powinien przegrać choćby za zaspamowanie całego swarzędza ... masakra , Marian na Marianie i Marianem pogania (przykład rondo przy agrobex'ie)

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: WYBORY !

Post autor: Tomek » 01 gru 2014, 17:50

NIN pisze:Powiem tak: jeszcze do czwartku w Zalasewie plakatów ze Szkudlarkiem nie było.
jak to, cała droga już od dawna była oklejona...

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: WYBORY !

Post autor: zbynio79 » 01 gru 2014, 17:51

Bigbluee2 pisze:
W NASZYM OKRĘGU w 2010 roku dostała 62% głosów. Dzisiaj jedynie 34%. Otrzymała 225 głosów podczas gdy Szkudlarek 420.
Drogi Sąsiedzie,

może troszkę więcej staranności w swoich wypowiedziach,
OKW nr 17 - Zalasewo, głosy 559 do 463 na korzyść nowego Burmistrza,

szczegółowe wyniki poniżej:
http://swarzedz.pl/fileadmin/Pliki_info ... omisje.pdf

tombusz
Posty: 53
Rejestracja: 26 lis 2012, 13:46
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: WYBORY !

Post autor: tombusz » 01 gru 2014, 21:56

Bigbluee2 pisze: [...] przepraszam ale skąd mogłem wiedzieć że media kłamią :)
To się nazywa brak życiowego doświadczenia ;)
A może TV podawała wyniki sprzed sfałszowania :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości