nowy rachunek/pozostałe

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: nowy rachunek/pozostałe

Post autor: piotrw » 08 gru 2014, 10:46

Oto odpowiedź na moje zapytanie do administracji
Dzień dobry,


Rachunek o którym Pan wspomina dotyczy obciążenia za wezwanie do zapłaty, które zostało do Pana wysłane. Jest to koszt wynikający z zapisów umowy o zarząd i administrację

(vide: § 4, pkt. 1, ust. 5).


Pozdrawiam
Tomasz Matulewicz

czyli masło maślane. Pisma żadnego nie dostałem.

Po kolejnym mailu z prośbą o szczegóły dowiedziałem się, że sprawa tyczyła się wezwania do zapłaty wysłanego 28 maja 2014 :shock: .... także cofajcie się w czasie i pomyślcie, czyw ciągu roku nie dostaliście jakiegoś wezwania...

goshia
Posty: 34
Rejestracja: 14 mar 2014, 19:03
Etap: III

Re: nowy rachunek/pozostałe

Post autor: goshia » 08 gru 2014, 16:47

To chyba jakiś kiepski świąteczny żart.... ja na razie nie otrzymałam od Agrobexu żadnej odpowiedzi, ale podejrzewam, że może być taka sama... na ISKOK'u zawsze w należnosciach wskazywało 0zł, wiec nie wiem, co oni mogli mi wyliczyć :)

zimonsky
Posty: 62
Rejestracja: 01 mar 2012, 08:21
Etap: III

Re: nowy rachunek/pozostałe

Post autor: zimonsky » 10 gru 2014, 22:21

U mnie też pojawiła się tajemnicza faktura. Okazało się, że A domaga się opłaty sprzed roku za wezwania do zapłaty rzekomych zaległości. Rzekomych, bo już rok temu udowodniłem, że błąd leżał po stronie księgowości. Ba, dobre 2 tygodnie przed wysłanym paszkwilem zgłaszałem nieścisłości na moim ISOKowym koncie. I zamiast przepraszam rok temu dostałem fakturę teraz. Bardzo profesjonalnie.

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: nowy rachunek/pozostałe

Post autor: piotrw » 11 gru 2014, 08:26

Ja też dostałem zawiadomienie, gdy zacząłem dopytywać się o nieścisłości. Powiem więcej - po moich zapytaniach dotyczących tej opłaty ostatniej, pojawiły się na drugi dzień na moim koncie ISOK noty odsetkowe:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości