Gdzie diabełmówi dobranoc?

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
grajwklasy
Posty: 30
Rejestracja: 27 lip 2012, 08:02

Gdzie diabełmówi dobranoc?

Post autor: grajwklasy » 13 gru 2014, 10:08

Wjeżdżając do Swarzędza wieczorem zrobiło mi się miło. Świąteczne oświetlenie wprawiło mnie w przyjemny nastrój. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że na okolicach gimnazjum wszystko szlak trafił. Czy my nie płacimy podatków i nie chodzimy na wybory. Gdzie nasi radni? Gmina ma nas gdzieś, Agrobex też. Pomarzyć można...
A do Agrobexu ekrany przy wyjeździe gdy mróz są pozamarzane plus buda śmietnika i nie widać niczego. Należy się przeżegnać i liczyć, że się uda? Zastanawiam się, gdzie zgłosić,że mamy tak niebezpiecznie?

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Gdzie diabełmówi dobranoc?

Post autor: beata » 13 gru 2014, 18:34

grzeszków jest więcej.......brak oświetlenia ul. Mokrej od końca osiedla (patrząc na Planetarną), zresztą Mokra na odcinku do Kórnickiej jest tak ciemna że strach się tam poruszać, nie kończąca się pisanina w sprawie autobusu linii 55 do os. Leśnego, tylko kogo to obchodzi.................widocznie mieszkamy w miejscu które nikogo z władz nie interesuje :(

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Gdzie diabełmówi dobranoc?

Post autor: Tomek » 15 gru 2014, 19:46

zmienił się Burmistrz. może warto do niego uderzyć. w końcu wiele głosów otrzymał od nas...

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Gdzie diabełmówi dobranoc?

Post autor: beata » 15 gru 2014, 21:28

pisałam i nic, nawet nie raczą odpowiedzieć ........................... szkoda gadać

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Gdzie diabełmówi dobranoc?

Post autor: maki » 17 gru 2014, 08:44

noo ładnie to wygląda :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości