domek w ogródku?

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Serki
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2014, 15:03
Etap: V

Re: domek w ogródku?

Post autor: Serki » 12 wrz 2016, 08:58

Tak, można iść do zarządcy i co ?
Formy upominania mieszkańców ograniczają się do zgłoszenia problemu zarządcy, a dalej zarządca ma się tym zająć :|
A jak zarządca zareaguje na zgłoszenie grillowania o 19 godzinie? Nic nie zrobi bo go tu nie ma.

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: domek w ogródku?

Post autor: maki » 12 wrz 2016, 14:49

Tak, można iść do zarządcy i co ?
nie no lepiej na forum pisać. :clap: :clap: :clap: Zwłaszcza, że nie wszyscy tu wchodzą i czytają.

Od tego jest zarządca aby zarządzać osiedlem i częściami wspólnymi. Może wystawić dokument, który nakazuje demontaż takiego budynku. Może nawet w imieniu wspólnoty założyć sprawę sądową jeżeli zajdzie potrzeba.

cynimini
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2016, 07:41
Etap: V

Re: domek w ogródku?

Post autor: cynimini » 12 wrz 2016, 19:46

Mieszkam na 4 piętrze (V etap), mam bezpośredni widok na ogródki i szczerze mówiąc nie przeszkadza mi to, że ktoś ma szopkę (domek gospodarczy) na ogródku. Akurat te cztery "domki" na V etapie wyglądają dość estetycznie, idąc chodnikiem praktycznie ich nie widać. Niektóre balkony, a właściwie ich zawartość wyglądają gorzej niż taka szopka
Pytanie do Pana, o wiele mówiącym zresztą nicku "kgb": co Panu przeszkadza domek na czyimś ogródku? zasłania Panu widok? zazdrości Pan, że ktoś ma ładny zadbany ogródek z fajnym tarasikiem? nie bardzo rozumiem o co chodzi... bo mi bardziej przeszkadza jak ktoś np. puszcza disco polo po 22:00 wydając przy tym z siebie meksykańskie okrzyki w połączeniu z kręcącą się kulą dyskotekową.

kgb
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2016, 20:48
Etap: V

Re: domek w ogródku?

Post autor: kgb » 12 wrz 2016, 22:39

akurat historia mojego nicku jest całkowicie inna niż sobie Pan/Pani "cynimini" wyobraża więc proszę nie odchodzić od właściwego tematu jakim jest szopka w ogórku. Temat został ponowiony w celu zorientowania się jak do tego podchodzą inni mieszkańcy V etapu. O ile nie mam co zazdrościć mieszkańcom ogródków ponieważ byłem jednym z pierwszych kupujących na tym etapie i miałem możliwość zakupu mieszkania właśnie z ogórkiem o tyle pojęcie ładnego ogródka dla każdego ma inne znaczenie. Owszem nie chcę ingerować w ogródki czy balkony mieszkańców o tyle uważam osobiście, że osiedle przez takie spore szopki traci wizualnie na wartości, ale to jest tylko indywidualna opinia. Jak już wspomniałem powyżej temat został ponowiony w celu wyrażenia własnej opinii więc proszę nie odchodzić od tematu i o wyrażanie opinii innych użytkowników bez zbędnych zgryźliwości.

AniaV
Posty: 40
Rejestracja: 15 mar 2014, 16:45
Etap: V

Re: domek w ogródku?

Post autor: AniaV » 25 wrz 2016, 11:25

Domek gospodarczy powstał zgodnie z prawem i pozwoleniem na budowę. Więc Wasza dyskusja jest bez sensu. Pozdrawiam sąsiadów, zajmijcie się sobą.

MultiYhym
Posty: 23
Rejestracja: 28 paź 2013, 13:35
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: domek w ogródku?

Post autor: MultiYhym » 25 wrz 2016, 20:05

AniaV pisze:Domek gospodarczy powstał zgodnie z prawem i pozwoleniem na budowę. Więc Wasza dyskusja jest bez sensu. Pozdrawiam sąsiadów, zajmijcie się sobą.
Jak dla mnie temat łatwo uciąć. Wystarczy załączyć kopię zgłoszenia budowy przez wspólnotę do właściwego organu. O ile tak jest i na każde 500m2 działki przypadają nie więcej niż 2 budynki/altanki o łącznej powierzchni zabudowy do 25m2 to zasadniczo nie ma problemu:P

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: domek w ogródku?

Post autor: olagrzes » 28 wrz 2016, 21:54

Mi bardziej przeszkadza ta kanapa na ogródku, szkoda tylko tego zlewu, ladnie sie z nią komponowal:)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości