Ciepło systemowe na osiedlu

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: Ciepło systemowe na osiedlu

Post autor: dmkey » 29 wrz 2015, 19:13

Ok, już kolega wyżej wyprowadził mnie z błędu, dobrze, że Ty wiesz wszystko :) Zmiana nazwy nie ma dla mnie znaczenia - usługę świadczą dokładnie te same osoby, co w Dalkii

Swoją drogą jest problem - pani z Agrobeksu od 2 dni informuje mnie, że należy włączyć grzejniki na 5 i powinno być ciepło wieczorem (bo ponoć rozruch był w zeszłym tygodniu, kiedy mnie nie było), ale od 2 dni ta zasada kompletnie nie działa, a pani przestała być miła. To są jakieś wolne żarty - z tego co rozumiem, to mam cierpliwie czekać - może ktoś kiedyś włączy mi ciepło, o ile dożyję tego czasu, bo już teraz jesteśmy chorzy i chodzimy w kołdrach...

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Ciepło systemowe na osiedlu

Post autor: olagrzes » 29 wrz 2015, 20:13

My jak zrobiliśmy na 5 kaloryfery na rozruch to myślałam, że się ugotujemy w mieszkaniu. To było ze 2 tygodnie temu, teraz na klatce wisi kartka, że sezon grzewczy ma się rozpocząć pod koniec tego miesiąca. Może jakaś farelka skoro pod koniec września tak Wam zimno? :)

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Ciepło systemowe na osiedlu

Post autor: NIN » 01 paź 2015, 22:08

Dmkey - ogrzewanie jest wlaczone jednak czesc instalacji (pompy) sa wlasnoscia wspolnoty - tak jest przynajmniej w moim etapie i przypuszczam, ze podobnie jest u Ciebie. Pytanie - czy zimno jest tylko u Ciebie czy w calym bloku? Moze to kwestia zalaczenia pomp o ktorej zapomnial Agrobex a moze kwestia regulacji instalacji wewnetrznej? Atakuj agrobex

sektor0083
Posty: 17
Rejestracja: 03 cze 2014, 21:17
Etap: IV

Re: Ciepło systemowe na osiedlu

Post autor: sektor0083 » 27 paź 2015, 14:27

A ogrzewanie na klatce ? liczone jak jest na wszystkich z pietra ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości