Śmieci

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Śmieci

Post autor: dmkey » 30 sty 2016, 11:59

Apel generalnie nawet nie tyle o segregację śmieci, co o wrzucanie ich do właściwych koszów - rozmawiałem właśnie ze "śmieciarzem" i to sortowanie na późniejszym etapie generuje realne koszty, które oczywiście końcowo spadają na mieszkańców, a sytuacja czasem wynika sam niewiem z czego - wrzucanie wora zmieszanych śmieci do papieru czy plastiku to standard, nie wiem skąd ten pomysł... przed chwilą w koszu na szkło ktoś dorzucił kilkanaście zakręconych oryginalnie 0,5l butelek z wodą niegazowaną

Zacznijmy od siebie z takimi rzeczami, bo potem bez sensu płacimy więcej za odpady ;)
Miłego weekendu

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Śmieci

Post autor: olagrzes » 01 lut 2016, 13:51

Fakt, problem jest spory. W śmietniku bloku nr 1 notorycznie wymieszane śmieci, kartony w plastikach, butelki w papierze. Serio to jest za trudne dla niektórych?:(

MultiYhym
Posty: 23
Rejestracja: 28 paź 2013, 13:35
Etap: III
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Śmieci

Post autor: MultiYhym » 16 kwie 2016, 08:45

Witam
(Dotyczy III etapu) Nie wiem czy zapoznaliście się z nowym układem kontenerów na śmieci, ale przewiduję masakrę. Mamy 9 kontenerów i praktycznie zerowy dostęp do 3 z nich. W praktyce dostawienie 2 dodatkowych kontenerów będzie skutkować tym że 3 będą puste, a wszędzie dookoła będzie wielki syf...

maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: Śmieci

Post autor: maki » 18 kwie 2016, 09:59

No juz tak jest. Ludzie się boją chyba wejść do środka i wrzucają tylko do pierwszego kontenera przy drzwiach, jeżeli się zapełni to zostawiają śmieci w wejściu do altany. A pozostałe kontenery pozostają puste.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości