Ceny w Żabce

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
xjakub
Posty: 93
Rejestracja: 15 sie 2012, 18:37
Etap: II

Ceny w Żabce

Post autor: xjakub » 05 maja 2016, 21:58

Zwróćcie proszę uwagę na wysokość rachunku i ceny poszczególnych produktów w Żabce. Dziwnym trafem ceny zdarzają się wyższe niż na półce, ciekawe dlaczego nigdy w drugą stronę.
Po zwróceniu uwagi zarówno Pani właścicielka jak i obsługujące dziewczyny bardzo się denerwują i udowodniają że to jednak moja wina i z wielkim fochem naliczą właściwą cenę lub też stwierdzą że akurat ten produkt nie jest w promocji lub został żle wyłożone na półkę (sic!).

aga2san
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2011, 21:23
Etap: II
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Ceny w Żabce

Post autor: aga2san » 06 maja 2016, 08:47

Miałam podobną sytuację w Żabce, przy kasie zwróciłam uwagę, że cena na półce różni się od ceny nabitej na kasie, Pani powiedziała że widocznie ktoś się pomylił i złą cenę wpisał.
No cóż....od jakiegoś czasu zwracam uwagę właśnie na paragon, kilka sklepów już mnie oszukało (umyślnie czy nieumyślnie). Ciekawe ile osób przepłaciło? :)

Serki
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2014, 15:03
Etap: V

Re: Ceny w Żabce

Post autor: Serki » 06 maja 2016, 20:45

Polecam w takiej sytuacji jednak ŻĄDAĆ ceny widocznej na półce ponieważ to jest tylko i wyłącznie błąd po stronie sklepu (obsługi) i jakiekolwiek tłumaczenia, że cena się zmieniła, albo nie jest w promocji to próba oszustwa!!! Niestety bywa tak, że gdy wymagamy od sklepu uczciwego podejścia i swoich praw to kolejni klienci (widocznie nie zależy im na ich pieniądzach) patrzą na nas jak na idiotów i nawet stają po stronie sklepu :(
Tak czy inaczej nie można dać się robić w konia.

rack
Posty: 9
Rejestracja: 16 gru 2014, 11:12
Etap: V

Re: Ceny w Żabce

Post autor: rack » 08 maja 2016, 12:10

Był taki okres jak wchodziła akcja z wielopakami, że średnio raz w tygodniu w różnych Żabkach musiałem się upominać o cenę z półki.
Nie sądzę, aby to była złośliwość właścicielki, raczej nie nadążanie ze zmianami oferty. Cena na półce zostaje, a w systemie jest już inna.

Elwiernes
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2014, 10:13

Re: Ceny w Żabce

Post autor: Elwiernes » 09 maja 2016, 08:10

Zwracajcie uwagę na daty ważności produktów.
Drugi raz z rzędu produkt, który chciałem kupić był po terminie - za pierwszym razem piwo, a dzisiaj surówka (po zwróceniu uwagi Pani w żabce powiedziała, że surówki czekają aż przyjedzie Grześkowiak żeby je zabrać, ale to że oczekiwały na półce i w między czasie może ktoś nie zauważy i je kupi już nikomu nie przeszkadzało...)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości