Boisko czy plac zabaw?

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
igi
Posty: 127
Rejestracja: 15 lis 2011, 20:00
Etap: II

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: igi » 12 lip 2016, 22:32

Mamy na dzielni silne lobby wózkowe.

Ania
Posty: 9
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:20
Etap: V

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: Ania » 25 lip 2016, 21:48

Witam
Z tej strony mąż Ani - Łukasz.
Pisałem do Anna Skrzypek <anna.skrzypek@agrobex.pl> czyli naszego Administratora w sprawie co zostało przegłosowane. Poniżej odpowiedź i cała korespondencja. Na moje pytanie w kolejnym mailu o wyniki głosowania ile było % za boiskiem a ile za placem zabaw nie mam odpowiedzi do dzisiaj. Prośba o wgląd w wyniki głosowania też spełzły na niczym. Ja osobiście byłem i oczywiście jestem za boiskiem. Coś czuje że Administrator nie chce ujawnić wyników. Prośba do wszystkich o pisanie maili do Administrator o wyniki głosowania. Uśpili nas wakacjami - nie dajmy się oszukać. Plac zabaw jest dla Agrobexu wygodniejszą opcją i z pewnością tańszą......

Dzień dobry,

Informuję, iż Agrobex wybuduję plac zabaw na ostatnim terenie Os.
Zamoyskiego. Otwarcie placu zabaw zaplanowane jest na koniec
sierpnia/początek wrzenia br.

Pozdrawiam
Anna Skrzypek
Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami
tel: +48616705670
e-mail: anna.skrzypek@agrobex.pl

Agrobex Sp. z o.o.
ul. Kochanowskiego 7
60-845 Poznań
tel: +48 (61) 84 64 000
fax: +48 (61) 84 64 029
Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda
VIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy 2 000.000,00 zł
KRS: 0000075908
REGON: 001329794
NIP: 7810020446
www.agrobex.pl


Niniejsza wiadomość zawiera informacje poufne przeznaczone tylko dla
adresata lub upoważnionego pośrednika.
Wszelka nieuprawniona dystrybucja lub powielanie niniejszych informacji jest
zabronione. Jeżeli otrzymali Państwo wiadomość omyłkowo, prosimy o jak
najszybsze powiadomienie nadawcy oraz trwałe usunięcie wiadomości.


-----Original Message-----
From:
Sent: Sunday, July 10, 2016 12:09 PM
To: anna.skrzypek@agrobex.pl
Subject: Osiedle Zamoyskiego - boisko/plac zabaw


Dzień Dobry
Pani Administrator proszę o informację jaka opcja została przegłosowana
odnośnie zagospodarowania terenu na osiedlu Zamoyskiego - Agrobex. Będę
niezmiernie ucieszony jeśli wygrała opcja boiska. Uważam, że tak duże
osiedle powinno mieć takie boisko. Plac zabaw jest dla najmłodszych i taki
już jest. Teraz pora na boisko, które będzie dla wszystkich dobrą opcją,
również integracyjną dla starszych dzieci i dorosłych.

Pozdrawiam

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: dmkey » 27 lip 2016, 17:54

A był ktoś po prostu w biurze na osiedlu? Ja niestety pracuję w godzinach jego pracy, natomiast wydaje mi się, że powinni bez problemu udostępnić dane dot. frekwencji i rozłożenia głosów - w przypadku sfałszowania (nie mówię, że tak było, tylko gdyby 8-) ) to jest to dziecinnie proste, bo karty do głosowania były jakie były - może ktoś wie dlaczego ta sprawa nie wymaga głosowania na zasadzie głosowania w sprawie uchwały, tylko takie po prostu ankietki?

Prawda taka, że agrobex i tak zrobi, co będzie chciał i możemy im naskoczyć, natomiast w swoim bloku widzę w skrzynkach sąsiadów ulotki sprzed miesiąca, więc jeśli wyniki są prawdziwe, to skserowanie kart i wrzucenie do skrzynki administracji przez lobbującą za pomysłem X lub Y osobę lub grupę osób kilku kart nie wymaga wielkiej trudności, tylko np. właśnie zobaczenia po skrzynkach ilu mieszkańców nie ma w danym okresie i wysłania tego "za nich".

Ostatni mój wywód jest taki, że ta sprawa śmierdzi i powinna zostać inaczej rozwiązana - powinna istnieć możliwość chociażby zweryfikowania każdego głosu np. po numerze PESEL właściciela mieszkania, a takiej nie było, więc tak naprawdę te ankietki to był ukłon w stronę mieszkańców, żeby NIBY poczuli że o czymś decydują, a tak naprawdę zarządca może mieć to w nosie.

johanka79
Posty: 57
Rejestracja: 18 maja 2011, 22:15

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: johanka79 » 27 lip 2016, 23:57

racją, ale pytanie brzmi kto finansuje ta zabawę czy AGROBEX? czy my jako wspólnota? jeśli to A. buduje za swoje to oczywiści nasze głosowanie nie ma żadnego znaczenia...

AnkaJanka
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:59
Etap: V

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: AnkaJanka » 28 lip 2016, 15:31

Witam, otrzymałam odpowiedź z Agrobexu, ze nawet nie połowa mieszkancow wzięła udział w głosowaniu. Ale i tak wygralo boisko. Jednakze z uwagi na telefoniczne protesty mieszkańcow, ktorzy jak to twierdzi deweloper, uwazali ze kupujac mieszkanie w ofercie mial byc drugi plac, tak tez to pozostawiono. Podobno sporo bylo tych telefonow (???)

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: olagrzes » 29 lip 2016, 12:23

bez sensu.. jak widać niektórym zawsze będzie mało. Szkoda też, że nie było w opcji siłowni na świeżym powietrzu, to byłoby najlepsze

Piskes
Posty: 28
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:38
Etap: Etap II

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: Piskes » 29 lip 2016, 14:09

Wszyscy tacy mądrzy na forum a na zebrania to nie ma komu chodzić... żenada

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: olagrzes » 29 lip 2016, 19:06

żenada to jest to, że powiadomienie o zebraniu dostałam tydzień przed. Nie każdy ma to szczęście, że pracuje od 8 do 16 i może uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jakbym wiedziała wcześniej to mogłabym zaplanować wolne na ten dzień.

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: dmkey » 30 lip 2016, 09:00

AnkaJanka pisze:Witam, otrzymałam odpowiedź z Agrobexu, ze nawet nie połowa mieszkancow wzięła udział w głosowaniu. Ale i tak wygralo boisko. Jednakze z uwagi na telefoniczne protesty mieszkańcow, ktorzy jak to twierdzi deweloper, uwazali ze kupujac mieszkanie w ofercie mial byc drugi plac, tak tez to pozostawiono. Podobno sporo bylo tych telefonow (???)
co za kosmiczna żenada... to po co głosowanie, skoro potem ugięli się pod lobby telefonicznym jakichś osób? (o ile to prawda, bo osobiście wierzę w to, że mogły dzwonić pojedyncze osoby, ale na pewno nie "sporo")

generalnie tak jak napisał ktoś wyżej wszystko sprowadza się do tego, że finansuje to agrobex i możemy im naskoczyć :)

cynimini
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2016, 07:41
Etap: V

Re: Boisko czy plac zabaw?

Post autor: cynimini » 30 lip 2016, 18:42

Poza tym skąd telefony z protestami skoro nie było żadnej informacji, że wygrało boisko??

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości