Niebezpieczni Kierowcy

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Happy Land
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2016, 18:24
Etap: 1

Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: Happy Land » 29 lis 2016, 22:55

Witajcie drodzy Sąsiedzi chciałbym przestrzec wszystkich spacerujących ulica Mokrą przed kierowcą Białego Busa Fiat Ducato o nr rej zaczynających się od litery C
Dziś tj. 29.11 Pan jadą rano wjechał w moją żonę , jej koleżankę i wózek z małą dziewczynką. Tłumaczył się oślepieniem słońca ... ale Myślę ,że to jest jego nieudolność.
Była Policja , Pogotowie na szczęście tylko stłuczenia się pojawiły. Ostrzegam przed krnąbrnym Panem pędzącym na naszym osiedlu.

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: lukaszjakubowski » 30 lis 2016, 00:01

Witam, i bardzo współczuję tego co się wydarzyło.
To dostawcze auto musiało jechać chwilę po mnie, ponieważ mnie również to słońce rano oślepiło na tyle mocno, że musiałem bardzo zwolnić i trzymać się lewej strony. Nie byłem pewien czy ktoś nie idzie poboczem, a właśnie lewą stronę widać było znacznie wyraźniej ponieważ słońce świeciło lekko po prawej i nisko nad boiskiem. Kilka metrów za transformatorem minąłem po mojej prawej właśnie dwie Panie z wózkiem które stały i rozmawiały.
Piszę ten post w formie ostrzeżenia, że mamy na osiedlu czarny punkt.
Dlatego też taki apel - kierowcy bądźcie ostrożni na dojeździe do osiedla i zwolnijcie, piesi - chodźcie lewą stroną drogi byście widzieli nadjeżdżające auto.
Pewnie zbyt szybko nie doczekamy się chodnika na ulicy Mokrej...
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

piotrw
Posty: 151
Rejestracja: 21 gru 2010, 11:36
Etap: II

Re: Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: piotrw » 30 lis 2016, 11:12

Mała prośba do pieszych (do których też się często zaliczam) aby po zmroku i szczególnie we mgle włączali latarki w komórkach. Zawsze to jakaś dodatkowa informacja dla kierowcy. Podpatrzyłem ten pomysł u dzieci, które szły po ciemku ten kawałek Mokrej.

czesiek
Posty: 8
Rejestracja: 28 paź 2016, 11:48

Re: Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: czesiek » 01 gru 2016, 14:19

Dzień dobry,

Mijałem tego dnia białego busa, policję i kobiety z wózkiem. Zastanawiając się co się stało jedyne co mi przyszło do głowy to (i nie zmyślam) "pewnie go słońce oświetliło i zahaczył o pieszych". Brak chodnika na tej drodze to jest jakiś ponury żart. Nie wieszałbym w tym wypadku od razu psów na kierowcy (oczywiście, w takim wypadku powinien dostosować się do warunków, ale nie twierdziłbym też że jego tłumaczenie to tylko wymówka).

Odi
Posty: 32
Rejestracja: 19 kwie 2016, 00:16

Re: Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: Odi » 01 gru 2016, 16:57

Jasne chodnik by sie przydal chociazby taki na pol metra... Jak jest mgla, ciemno czy pada deszcz a z przeciwka cos jedzie i oslepia to nie widac pieszych... A na slonce proponuje okulary przeciwsloneczne... Przydaja sie rowniez zima na ostre slonce :

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: zbynio79 » 22 kwie 2017, 18:09


lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: lukaszjakubowski » 23 kwie 2017, 23:19

I to jest bardzo dobra wiadomość. :)
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Niebezpieczni Kierowcy

Post autor: Tomek » 26 kwie 2017, 19:58

a jeszcze lepsza będzie, jak już zaczną budowę...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości