żłobek / przedszkole

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Kamila
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2016, 18:46

Re: żłobek / przedszkole

Post autor: Kamila » 15 mar 2017, 19:20

A czy ktoś może wypowiedzieć się na temat US Academy na Mokrej? pozytywne opinie?

Spineczka
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:59

Re: żłobek / przedszkole

Post autor: Spineczka » 16 mar 2017, 19:24

Hej ja osobiście byłam świadkiem jak pani nauczycielka szarpała małą dziewczynką. Zaraz zwróciłam uwagę i poprosiłam kierownika, którego jak się okazało nie było na miejscu. Ja jednak nie odpuściłam i złożyłam skargę u szefa i szefowej, trudno mi powiedzieć czy ta Pani jeszcze pracuje. Kolejna sprawa jaka mnie ruszyła to wyjścia tych dzieci poza przedszkole. Brak opieki ze strony drugiego opiekuna. To takie podstawowe info jakie mogę powiedzieć. Sama jestem pedagogiem i pracuję z dziećmi.

Ala86
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2017, 09:46
Etap: 5

Re: żłobek / przedszkole

Post autor: Ala86 » 20 mar 2017, 11:35

Witam . Moja córka chodzi do US Academy od kilku miesiecy, oceniam przedzkole pozytywnie, jesteśmy bardzo zadowoleni my I córka :-)

Spineczka
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:59

Re: żłobek / przedszkole

Post autor: Spineczka » 21 mar 2017, 15:25

To super jeśli jest fajnie. Mam nadzieję, że osoba która się źle zachowywała wobec dziecka została ukarana.

mareku
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2017, 20:16

Re: żłobek / przedszkole

Post autor: mareku » 14 wrz 2017, 20:25

Z uwagą przeczyłem posty na temat Przedszkoli w okolicy. Poszedłem z dużą nadzieją do LISKA URWISKA, który tu polecacie. O zgrozo te posty to chyba piszą ludzie, którym nie zależy na własnych pociechach. Jak można oddać dziecko do Przedszkola LISEK URWISEK, w którym nie ma ani jednego nauczyciela z wykształceniem MGR. Same jakieś opiekunki bez wiedzy w temacie wychowania i nauki dzieci. Nawet w Grupie spotkałem 19 letnią panienkę, która sama ledwo skończyła szkołę średnia i ona ma się zajmować moim dzieckiem. Z tego co się dowiedziałem, non stop tam się zmienia kadra. Nie ma nauczycieli tylko jakieś Panie z przypadku. Czy w ogóle w Swarzędzu jest Przedszkole - prywatne ! bo takie mnie interesuje, gdzie Dyrekcja czy Właściciele są Nauczycielami, a nie przypadkowymi biznesmenami. Proszę o odpowiedź.

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: żłobek / przedszkole

Post autor: dmkey » 04 lis 2017, 13:10

czy ktoś może się wypowiedzieć na temat żłobka Kolorowe Motylki?

Anita
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2017, 08:52

Re: żłobek / przedszkole

Post autor: Anita » 20 lis 2017, 09:08

Wita. Panie Marku jest takie Przedszkole w okolicy, które spełnia Pana oczekiwania. To jest Przedszkole Mały Skaut w Zalasewie.
Dyrekcja to Nauczyciele z wieloletnim stażem zawodowym, kadra przecudna - też wykształcona, bo o to Pan pytał. Budynek piękny, czyściutko, bardzo duże sale no i ta atmosfera. W Przedszkolu tylko 3 grupy. Syn mojej przyjaciółki uczęszczał do tego Przedszkola. Same pozytywne oceny. A jakie oni tam organizują przedsięwzięcia. Nie ma tygodnia, żeby nie było: a to teatrzyku, a to wyjazdu, czy innych super zajęć. Wielkim atutem są zajęcia survivalowe, które prowadzi Pan Żołnierz. Zajęcia bardzo ciekawe i przydatne w życiu, dzieci to uwielbiają. Codziennie jest w Przedszkolu j.angielski z Panią Dyrektor, druga Pani Dyrektor jest Logopedą zatem dzieci mają pomoc na miejscu. Nikt nie ma takiej obsady kadry, od razu widać to też w jakości Przedszkola. Tam po prostu kadra chce, a nie musi! Wielki pozytyw. Jest tylko jeden problem, z tego co wiem mają zapisy na dwa lat do przodu. Ciężko jest tam się dostać, ale warto tam być.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość