uszkodzenie samochodu

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Spineczka
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2011, 13:59

uszkodzenie samochodu

Post autor: Spineczka » 06 kwie 2017, 13:37

Witam serdecznie
W ubiegłym tygodniu na naszym osiedlu pod moim blokiem numer 3 uszkodzono mi samochód- drzwi od strony pasażera wgniecione bardzo mocno i porysowane(policja stwierdziła ,że samochód wjechał z bok mojego). Informacji z numerem telefonu osoby która to zrobiła brak. Oczywiście zgłosiłam na policję. Kochani jest to osiedle rodzinne i przyjazne szanujmy się nawzajem i swoje rzeczy. Każdemu może się zdarzyć uszkodzić coś czy zniszczyć ale zostawmy na siebie namiary aby było prościej naprawić auto.

Pozdrawiam

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: uszkodzenie samochodu

Post autor: wojtman » 06 kwie 2017, 15:55

Ludzie nie szanują aut sąsiadów.
Było by miło gdyby się kierowcy troszkę zastanowili i nie obijali aut stojących obok. Ja rozumiem, że może ktoś nie dba o swój samochód, ale to nie oznacza że druga osoba ma takie samo podejście.
Wiem również, że jest mało miejsc parkingowych, ale parkując należałoby zastanowić się czy kierowca obok będzie miał jak wsiąść do auta!

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: uszkodzenie samochodu

Post autor: dmkey » 11 sie 2017, 10:14

Btw. gdyby ktoś uszkodził Wam samochód pod blokiem 1, to jest dość prawdopodobne, że to jakaś ekipa "zza pola", która wieczorami przychodzi do Żabki się zaopatrzyć (raczej <20 lat)

Ostatnio już zasypiając przy otwartym oknie słyszałem rozmowę takową
Idiota 1: Ty, zleje się na tego!
Idiota 2: Nie, nie, na Opla dawaj, nie na tego
jakiś czas ciszy
Idiota 1 (ewidentnie dumny): zlałem mu się na maskę, hehehehe

:crazy: :crazy: :crazy:

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: uszkodzenie samochodu

Post autor: lukaszjakubowski » 12 sie 2017, 22:43

Należy w takiej sytuacji się nie zastanawiać tylko dzwonić na policję by się pojawili.
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości