Bezdomne koty na osiedlu

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
Sini
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2017, 22:21
Etap: 3

Bezdomne koty na osiedlu

Post autor: Sini » 12 kwie 2017, 10:31

Cześć wszystkim!

Wraz z Fundacją Głosem Zwierząt i Ratujemy Koty z Półwiejskiej łapię sukcesywnie nasze bezdomne koty osiedlowe i poddaję je zabiegowi sterylizacji. Obecnie łapią się same domowe miziaki i aż żal je wyrzucać z powrotem na świat (nie ma u nas miejsc gdzie by te koty mogły się schować, a postawienie budki zimą wywołało niesamowitą agresję niektórych ludzi). Czy macie może znajomych kotolubnych? Poszukuję pilnie tzw. "domów tymczasowych", czyli domów, gdzie kot mieszka zanim ktoś z fundacji zaadoptuje go na stałe. Takie koty mają zapewnioną opiekę fundacji (karma, żwirek, wet). Zwolniłoby to u mnie w mieszkaniu miejsce i mogłabym kontynuować łapankę i sterylizację kolejnych (jest jeszcze co najmniej 4-6 do złapania i martwi mnie to, że w obecnej chwili nie mogę łapać kolejnych :( ). Jeśli macie kogoś, kto chciałby zaadoptować kota, to może jakiegoś naszego?

Pilnie DT szukam dla tego kawalera, pewnie niektórzy z Was go kojarzą:
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6660877511

Będę wdzięczna za pomoc! :)

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Bezdomne koty na osiedlu

Post autor: beata » 11 maja 2017, 19:21

Dzisiaj zaginęła kotka, szaro, bialo rudawa. Ma białe tylne łapki. Nazywa się Tola. Gdyby ktos coś wiedział to proszę o telefon 512 926 157
Załączniki
20170509_185039.jpg

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości