opłaty za lipiec i sierpień

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: BabaJaga » 03 paź 2017, 08:16

magda_lena ma rację u mnie rozjechało się po tym czerwcu, Pani w Resideo nie widziała żadnego problemu kiedy poszłam to wyjaśniać

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: beata » 03 paź 2017, 16:58

dokładnie, dla nich to nie problem że w czerwcu trzeba było opłacić dwie faktury (nie poinformowali nas o tym, zrobili to sami) teraz są niedopłaty, dzwoniłam dzisiaj i dla nich to jest normalne, nie widzą problemu. Ponadto dalej nie ma rozliczenia za wodę, ponoć problem leży po stronie Techemu, więc proponuję aby nasi przedstawiciele wystąpili o ukaranie Techemu, skoro nie potrafią przez cztery m-ce rozliczyć wody to już widzę co będzie z ogrzewaniem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: magda_lena » 03 paź 2017, 21:31

To, że nas o tym nie poinformowali w ogóle jest jakąś komedią. W mailu, który dostałam od Resideo tłumaczą się tym, że jest to związane z Techemem. Czyli coś, co przez ponad pięć lat nikomu nie przeszkadzało, nagle stało się problemem. Równie dużym problemem okazało się napisanie pisma informującego mieszkańców o tej zmianie. Resideo zdaje się coraz częściej zapominać, że to oni są dla nas, a nie my dla nich...

abc123
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2016, 18:03

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: abc123 » 04 paź 2017, 06:36

I na końcu i tak wszyscy zgodnie przegłosują dla nich podwyżkę za dobrze wykonywana pracę (uchwała w trakcie głosowania) a na zebranie przyjdzie 5% każdego etapu.
Resideo podobnie jak Agrobex, wie, że ludzie są ułomni i niezdolni do czegokolwiek jako wspólnota, więc robią co chcą.

dmkey
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2015, 22:54
Etap: V

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: dmkey » 05 paź 2017, 08:04

To jest najlepsze w tym wszystkim - oni absolutnie nigdy nie widzą problemu u siebie, zawsze ktoś i coś... Ostatnio jak jeszcze było ciepło grzejniki na klatkach były rozkręcone na maksa przez (jeśli dobrze liczę) 10 dni - "instalator regulował grzejniki", dlaczego tak długo nie uzyskałem odpowiedzi, a koszty ogrzewania oczywiście spadają na mieszkańców.

Ja w tym roku jeszcze zagłosowałem za absolutorium (czy jak to sie zwie :D) dla nich, ale kilka innych uchwał odrzuciłem, jeśli tak dalej pójdzie, to w przyszłym roku będę na nie wszędzie, czego oni tykają. Btw. i tak widzę, że ludzie są zirytowani (chociażby niewłaściwy termin dostarczenia listów o zebraniu), bo już drugie ponaglenie do głosowania było i nadal chyba nie jest pyknięte.

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: magda_lena » 10 paź 2017, 12:35

Wysyłałam do Resideo maila z pytaniem, kiedy powiadomili WM o zmianie sposobu rozliczania mediów. I oto jaką dostałam odpowiedź:

"Dzień dobry

Dokumenty naliczeń mediów na miesiąc czerwiec w miesiącu czerwcu były wyemitowane na ISOK w dniu 28.06.2017 zaraz po wystawieniu.

Z poważaniem,
Katarzyna Przechrzta"

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: beata » 14 paź 2017, 17:20

no i przyszło rozliczenie za wodę , i mnie szlak trafia............. niedopłata 122 zł, to chyba wodę rozdaję sąsiadom, nie dość ze były problemy z rozliczeniem i czekaliśmy tak długo , to jeszcze taka niespodzianka !!!!!!!!!!!!! :-(

magda_lena
Posty: 53
Rejestracja: 04 mar 2012, 19:33
Etap: II

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: magda_lena » 14 paź 2017, 21:19

A też masz rozliczone zaliczki od lutego do czerwca? Bo na naszej fakturze jest taka informacja. Pytanie, gdzie podziała się zaliczka za styczeń...

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: opłaty za lipiec i sierpień

Post autor: zbynio79 » 16 paź 2017, 13:43

szkoda że nie ma powiadomień na maila, bo ja nie mam w zwyczaju zaglądać do BOK przy porannej kawie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości