Nieprzyjemny zapach oparów paliwa blok nr 8

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
pamela
Posty: 21
Rejestracja: 24 lip 2013, 09:30
Etap: I

Nieprzyjemny zapach oparów paliwa blok nr 8

Post autor: pamela » 27 lip 2018, 13:52

Witam,
Czy ktoś z mieszkańców bloku numer 8 zwrócił uwagę na nieprzyjemny zapach paliwa lub ropy? Wczoraj od godziny 18:00 w moim mieszkaniu na parterze również na klatce czułam okropny zapach spalin, sądziłam że to auta pod moim oknem które przyjeżdżają i odjeżdżają z parkingu. Lecz gdy była już godzina 23:00 a zapach nadal unosił sie w mieszkaniu postanowiłam wyjść i poszukać źródła, niestety okazało się że na ulicy jest okropna plama oleju. całą noc moja rodzina dusiła się w tym smrodzie (w tym dziecko paromiesieczne) No cóż takie upały nie ma możliwości zamknięcia okien. Postanowiłam przenieść łóżeczko córki do pokoju od ogródka sądząc że tam będzie nieco przyjemniej, jednak cała noc się dusilismy. Oczywiście zgłosiłam temat do zarządcy który stwierdził że sprawą może zająć się dopiero w poniedziałek! Teraz mam cały weekend przy 30. stopniowym upale dusić się w oparach paliwa!?!? Jaki problem posypać na plamę sorbentem?

Serki
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2014, 15:03
Etap: V

Re: Nieprzyjemny zapach oparów paliwa blok nr 8

Post autor: Serki » 27 lip 2018, 20:47

Tak, jeśli tylko sorbent jest w Pani posiadaniu, to wystarczy posypać sorbentem.

pamela
Posty: 21
Rejestracja: 24 lip 2013, 09:30
Etap: I

Re: Nieprzyjemny zapach oparów paliwa blok nr 8

Post autor: pamela » 27 lip 2018, 21:40

Dlaczego ma być w moim posiadaniu? Czy przypadkiem nie jest w obowiązku zarządcy usuwanie takich "problemów"? Płacimy im nie małe pieniądze?!

Serki
Posty: 60
Rejestracja: 12 paź 2014, 15:03
Etap: V

Re: Nieprzyjemny zapach oparów paliwa blok nr 8

Post autor: Serki » 29 lip 2018, 13:47

Może źle się wyraziłem...Chodziło mi o to, że faktycznie sorbent rozwiązuje sprawę, a istotnie zarządca za coś dostaje pieniądze więc koniecznie powinien nawet bez proszenia się i zgłaszania zająć się plamą na osiedlu, którym zarządza ;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości