ENEA

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
unknown
Posty: 45
Rejestracja: 12 maja 2011, 22:21
Etap: I etap
Lokalizacja: Zalasewo

ENEA

Post autor: unknown » 22 wrz 2011, 12:54

Witam

Nie wiem czy każdy wie, bo deweloper o tym nie przypomina tylko zamieszcza notatkę w protokole ale umowę z ENEĄ każdy musi podpisać we własnym zakresie w ciągu 7 dni od podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego gdzie podane są wskazania liczników.

Czy doczytał się ktoś jeszcze jakiś rzeczy które sami musimy załatwić a nie przypomina o nich deweloper

Pozdrawiam

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: ENEA

Post autor: magda81 » 22 wrz 2011, 22:02

Unkonown- nam akurat o tym wspomnieli przy okazji wizyty w administracji. Teoretycznie jest na to 7 dni, ale w praktyce zrobiliśmy to dużo później i nic się nie stało. ;) Najśmieszniejszy jest ponownie Agrobex, który oddał nam protokół zdawczo- odbiorczy z wpisaną przez nich datą 1.09.11 i stanem licznika 7kw , a liczniki zakładano 2.09- czego nie omieszkała sprawdzić Pani w energetyce. Powiedzieliśmy Pani, że ma wpisać datę jaką chce, a my pokryjemy koszty tego prądu- i na tym koniec. Generalnie byłam zaskoczona obsługą w Enei na Polnej- szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: ENEA

Post autor: Tomek » 05 paź 2011, 13:48

my już nie mieliśmy takiego szczęścia jak magda81. sprawnie poszło. szybko raczej nie, bo kolejki mają kilometrowe. bezproblemowo... powiedzmy. podobnie było u nas. inna data na protokole, inna z montażu, no i oczywiście różnica w stanie liczników. ale zgodnie z obietnicą Agrobexu płacić za niego nie będziemy. wpisano nam stan licznika z protokołu odbiorczego mieszkania :-)

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: ENEA

Post autor: ewciaja » 08 paź 2011, 08:38

A my wszystko załatwiliśmy przez internet. Przysłali nam umowę do domu, odesłaliśmy poleconym i teraz czekam na zwrot podpisanej. Też zwróciłam uwagę na różnicę w datach (odbieraliśmy w połowie września, data to 1/09). Na razie nikt z Enei nie dzwonił do nas w tej sprawie.

FJAJ
Posty: 68
Rejestracja: 21 lut 2011, 14:52

Re: ENEA

Post autor: FJAJ » 12 sty 2012, 16:02

Witam wszystkich ja otrzymałem listownie "propozycje umowy" ..... Tzn, że chyba mogę zgłosić się do nich i zobaczyć jakie posiadają inne możliwe do zaoferowania. Myślę tutaj o kwotach przesyłu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości