Home Profit

Tutaj poruszamy tematy związane z osiedlem
aga2san
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2011, 21:23
Etap: II
Lokalizacja: Swarzędz

Home Profit

Post autor: aga2san » 05 paź 2011, 12:02

Witam

Nie wiem czy wiecie ale Agrobex jest zarejestrowany w programie Home Profit co oznacza że jesli tylko wypełnimy jeden papierek u nich na miejscu lub wyślemy mailem, to dostaniemy kartę rabatową do wielu sklepów. Lista sklepów dla Poznania jest naprawde spora więc naprawdę warto, problem w tym, że jak na razie mało osób zgłosiło chęć otrzymania karty zniżkowej (póki co są tylko 4 zgłoszenia), a karty wysyłają z Home Profit przy liczbie 20....ale Pani z Agrobexu powiedziała że postara się, żeby wysłali chociaż te parę bo na kartę czeka się około miesiąc a pewnie większość z was robi albo za chwilę będzie robić zakupy na nowe mieszkanie. Ja idę się dzisiaj zapisać i mam nadzieję, że jeszcze pare osób się ubiera, wtedy jest szansa na otrzymanie szybciej karty :)

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Home Profit

Post autor: Tomek » 05 paź 2011, 13:59

kolejny, bezsensowny program lojalnościowy. poczytaj troszkę o nim, a dowiesz się, dlaczego tak mało osób z osiedla zgłosiło się do niego. przypuszczam że rabaty za wielkie nie będą, a największe profity z tego będzie czerpał sam Agrobex (z polecenie klientów). wystarczy pojeździć troszkę po sklepach, popytać znajomych czy nowych sąsiadów, a przekonasz się, że w sklepach oferują większe rabaty niż jakiś tam program. my dostaliśmy za zakup płytek 15% rabatu, a wannę sprzedali nam po ich cenie zakupowej (czyli oni nic na mnie nie zarobili, a ja zapłaciłem jak u producenta) :-)

KAROL79
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2012, 19:36

Re: Home Profit

Post autor: KAROL79 » 12 sty 2012, 19:50

Co do HOME profit to uważam że program jest dobry, zwłaszcza,że nic mnie nie kosztuje.
np Giant 20% zniżki na wszystko. W praktikerze 10% na wszystko itd., jak dla mnie całkiem nieźle.
W sumie zaoszczędziłem dzięki progr. jakieś 2 -2,5 tys na razie.
A w ogóle to akurat jestem za tym by deweloperzy szukali takich rozwiązań zamiast kombinować w inny sposób

asiarek
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2012, 19:36
Etap: I etap

Re: Home Profit

Post autor: asiarek » 18 sty 2012, 21:49

jeśli chodzi o rabaty to proponuję JULIANEX, za zakupy gotówkowe otrzymałem ceny jak w sklepach internetowych i do tego darmowy transport do klatki... świetny kontakt z właścicielką tel 618172332

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości