ekipy remontowe

Namiary na polecane sklepy, usługi i fachowców, dyskusje na ich temat itp.
k_e_i
Posty: 48
Rejestracja: 02 lis 2010, 10:59

ekipy remontowe

Post autor: k_e_i » 05 kwie 2011, 10:13

Czy macie moze jakies ekipy remontowe godne polecenia? ktore zrobiliby by cale mieszkanie od poczatku do konca? oczywiscie w sensownej cenie :)

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: ekipy remontowe

Post autor: radpl » 10 kwie 2011, 15:11

Podłączam się do pytania.
Cos mi podpowiada, że będzie z tym problem w okresie letnim :/
radpl

face77
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2011, 17:25

Re: ekipy remontowe

Post autor: face77 » 06 cze 2011, 20:31

Witam !
Ja będę korzystał z usług firmy Olmag Bud, z którą już współpracowałem przy wykończeniu mieszkania i nie miałem żadnych zastrzeżeń.
Nr kontaktowy:
Sebastian Skrobich 790 458 532

iwona
Posty: 64
Rejestracja: 08 gru 2010, 09:32
Etap: II etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: ekipy remontowe

Post autor: iwona » 09 cze 2011, 20:56

My skorzystamy z firmy Lin-Tech, zajmują się m.in.właśnie wykończeniówką. Więcej szczegółów u szefa, Marcin Linke: 601-789-233

Tomek
Posty: 232
Rejestracja: 05 paź 2011, 13:31
Lokalizacja: Zalasewo

Re: ekipy remontowe

Post autor: Tomek » 05 paź 2011, 13:44

ja również skorzystałem z usług Olmag Bud. jestem bardzo zadowolony z usług p. Sebastiana. wszystko jest na czas zrobione i praktycznie bez poprawek. mimo że z żoną jesteśmy pedantami jeśli chodzi o mieszkanie, to nie mieliśmy do czego doczepić się. właściciel firmy przyjeżdża nawet na poprawki związane z eksploatacją mieszkania czy udoskonalenia/nowe pomysły właścicieli po odbiorze.

p. Sebastian ma wszystkich potrzebnych fachowców pod ręką, także nie trzeba umawiać się oddzielnie z hydraulikiem czy elektrykiem i wydłużać niepotrzebnie czas na wykończenie swojego wymarzonego własnego M. z tego co dobrze kojarzę nasze mieszkanie jest drugim lokalem na osiedlu, w którym p. Sebastian maczał (bardziej brudził) swoje palce :-) a kolejka już się ustawia. naprawdę warto skorzystać z usług firmy. szybko, konkretnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. polecam

dziara
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:24

Re: ekipy remontowe

Post autor: dziara » 29 gru 2011, 20:01

Witam.My również wraz z mężem skorzystaliśmy z usług firmy Olmag-bud.Mimo wcześniejszych pozytywnych opinii tej firmy za pozwoleniem p.Sebastiana odwiedziliśmy wcześniej wykonane prace miedzy innymi w Biskupicach,Swarzędzu,a także na naszym osiedlu.
Jesteśmy już po wszystkich pracach wykończeniowych firmy Olmag-bud i szczerze muszę napisać,tak jak poprzednicy wyżej,ze naprawdę warto skorzystać z usług p.Sebastiana.Pełen profesjonalizm,fachowe doradztwo.POLECAM!!!tel.790458532

Kaśka
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2012, 17:57

Re: ekipy remontowe

Post autor: Kaśka » 15 lis 2012, 11:25

Witam,
polecam firme BP-BUD ze Swarzedza. Mieszkam w Garbach, firma ociepliła mi dom a teraz wykańcza wnętrza. Jestem bardzo zadowolona, firma jest solidna i rzetelna, nie mieliśmy się do czego przyczepić z mężem.
Pozdrawiam
Kaśka

wz_29
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2012, 21:09

Re: ekipy remontowe POLECAM!!!

Post autor: wz_29 » 20 lis 2012, 21:21

Witam serdecznie

Nam w mieszkaniu wykonywała prace wykończeniowe firma Dzonbud z Kostrzyna Wlkp... płytki, zabudowa w płytach gipsowo - kartonowych, malowanie, układanie paneli, zmiana lokalizacji podłączenia rur, zmiana lokalizacji gniazdek itp...

ekipa miła, fachowa i nie droga... wg mnie godna zaufania (co można odczuc po pierwszym kontakcie z szefem Eugeniuszem :)) w 100% polecam!

wykonywała prace na pewno jeszcze w jednym mieszkaniu na naszym osiedlu - z tego co wiem takze byli zadowoleni :)

maja swoja strone internetową:
www.dzonbud.pl i tam tez jest kontakt... Eugeniusz 691 374 846

pozdrawiam Sasiadów

firma-dekorator
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2013, 14:45
Etap: ul. Radosna

Re: ekipy remontowe

Post autor: firma-dekorator » 19 sty 2013, 15:01

Ja nie będę ściemniać, że ktoś u mnie robił i jestem zadowolona tylko wprost napiszę, że zajmujemy się wykończeniami wnętrz. Parę fotek na naszym profilu na FB (facebook.com/FirmaDekorator). Wolne terminy na chwilę obecną na połowę marca 2013.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość