INOTEL

Namiary na polecane sklepy, usługi i fachowców, dyskusje na ich temat itp.
maki
Posty: 128
Rejestracja: 13 lis 2011, 21:17
Etap: III

Re: INOTEL

Post autor: maki » 02 maja 2013, 09:36

My mamy na zyxelu TV i działa dobrze. Może z dwa razy się zdarzyło, że przycinało ale po zgłoszeniu w BOK coś tam podziałali i przestało.

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Odp: INOTEL

Post autor: lukaszjakubowski » 02 maja 2013, 10:35

U nas również żadnych pixeli. Obraz nie przycina się, tv i internet działa stabilnie. Prędkość internetu zawsze taka sama. Jeśli miałem jakieś wątpliwości to technicy się ze mną kontaktowali. Czasem (ale bardzo rzadko) Zyxel podczas uruchamiania zacina się i wymaga odłączenie od zasilania. I tak od czasu do czasu przydaje się to zrobić w celu aktualizacji listy kanałów.
Generalnie nie mam zastrzeżeń do Inotela.
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

zimonsky
Posty: 62
Rejestracja: 01 mar 2012, 08:21
Etap: III

Re: INOTEL

Post autor: zimonsky » 06 maja 2013, 11:55

a ja już czekam na mojego 4go zyxela... w ciągu pół roku. teraz mam dostać inny model - mam nadzieję, że nie będzie różnił się tylko kolorem. Obsługa klienta na słabym poziomie - na rozwiązanie zgłoszenia czekasz i miesiąc (!) Mały plusik za rekompensaty w postaci obniżenia abonamentu.
A i wspaniały sprzedawca, niejaki pan Kania pół roku temu obiecał bilety do Multikina. Do dziś ich nie ma, choć gdy mi się o tym przypomni, telefonuję do niego:)
Internet bez zastrzeżeń.

lukaszjakubowski
Posty: 144
Rejestracja: 02 lis 2011, 19:04
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Odp: INOTEL

Post autor: lukaszjakubowski » 06 maja 2013, 12:42

A co się działo z dekoderem jesli można wiedzieć?
Pozdrawiam
Łukasz Jakubowski

zimonsky
Posty: 62
Rejestracja: 01 mar 2012, 08:21
Etap: III

Re: INOTEL

Post autor: zimonsky » 06 maja 2013, 14:44

po kolei: pierwszy restartował się. z różną częstotliwością - czasem raz na godzinę, czasem co dziesięć minut, czasem był spokój cały dzień. wymienili.
drugi mroził obraz. wymienili
trzeci znowu się restartują. obiecali wymianę;)

xjakub
Posty: 93
Rejestracja: 15 sie 2012, 18:37
Etap: II

Re: INOTEL

Post autor: xjakub » 07 maja 2013, 12:32

Telewizja od Inotelu to masakra.
Niedziałające dekodery (ciągłe restarty, zamarzanie obrazu) oraz znikające co jakiś czas samoistnie kanały to codzienność.
Zgłaszam reklamację regularnie od pół roku - poza wymianą Zyxela na coraz to mniej sprawnego nie robią nic.

Samuraj
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:40
Etap: II

Re: INOTEL

Post autor: Samuraj » 07 maja 2013, 14:36

Ja nie narzekam, mi Inotel dziala bez zarzutu. Mam go od stycznia 2012 i zawiesil mi sie tylko raz.

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: INOTEL

Post autor: zbynio79 » 08 maja 2013, 20:03


Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: INOTEL

Post autor: NIN » 22 maja 2013, 19:34

A mnie Inotel zaczyna ostatnio drażnić. Mam 2 dekodery: Motorola i Zyxtel.
Motorola podstawowy z dyskiem. Co do obrazu nie ma zastrzeżeń, natomiast nagrywanie i oglądanie z dysku to jakieś nieporozumienie. Tak naprawdę przez 6 m-cy użytkowania nie jestem w 100% pewien czy film mi się nagra. Przewijanie przód-tył porażka. Wiem - mogę zgłosić i oddać na reklamację. Ale ja po prostu nie mam na to czasu
Zyxtel używam w sypialni - w przeciwieństwie do Motoroli, nie można na nim ustawić kolejności kanałów. Jakość obrazu ok

Ostatnio chciałem dodać pakiet film za 9,99zł. Usłyszałem, że zmieniam warunki umowy i muszę dodatkowo dopłacić jeszcze 5zł za użytkowanie drugiego dekodera. W mojej ocenie stają się takim ruchem mało konkurencyjni
Poza tym wg umowy oferują internet 45M, u mnie ledwo osiąga 16M.
Internet zaczyna ostatnio przycinać do minimum. Infolinia twierdzi, że mam zrobić restart routera. Dziwnym trafem po moim telefonie internet nagle wraca do normy (choć nie robiłem restartów), a na drugi dzień znów to samo
To tyle z moich spostrzeżeń. Zaczynam zastanawiać się nad zmianą operatora. Jak to się mówi - do 3 razy sztuka

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: INOTEL

Post autor: leszek » 22 maja 2013, 20:18

NIN a czy w umowie nie masz przypadkiem magicznego zapisu że internet DO 45Mbit/s ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości