Wykończenia wnętrz

Namiary na polecane sklepy, usługi i fachowców, dyskusje na ich temat itp.
firma-dekorator.pl
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2011, 21:35

Wykończenia wnętrz

Post autor: firma-dekorator.pl » 17 cze 2011, 21:49

Witam serdecznie Nowych Sąsiadów :-)

Prowadzę firmę zajmującą się wykończeniami wnętrz, w związku z tym chciałem zaproponować Państwu swoje usługi. Zajmuję się przede wszystkim kafelkowaniem (łazienki, kuchnie, itp), malowaniem & szpachlowaniem ścian, suchą zabudową i innymi podobnymi pracami. Wolne terminy już pod koniec sierpnia!

Część moich prac można zobaczyć na mojej stronie internetowej firma-dekorator.pl, najlepiej jednak umówić się na oglądanie Państwa mieszkania. Mieszkam na ulicy Radosnej (także Agrobex), więc możemy się spotkać niemalże w dowolny wieczór. Jestem w stanie udostępnić Państwu kilka numerów telefonów do inwestorów u których zakończyłem już prace. Posiadam ponad 12 letnie doświadczenie w tej branży.

Wycena prac remontowych jest oczywiście bezpłatna a spotkanie do niczego Państwa nie zobowiązuje. Wystawiam rachunki, pomagam w zakupie i transporcie materiałów, współpracuję z siecią sprzedaży farb Flugger (kupując farby na moją firmę mogą Państwo otrzymać ok 10-15% rabatu).

Mam nadzieję na miłą, sąsiedzką współpracę!
Pozdrawiam,
Sławek Dumana
---
tel: 692 12 87 81
slawek@firma-dekorator.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości