Cukiernia - tort dziecięcy.

Namiary na polecane sklepy, usługi i fachowców, dyskusje na ich temat itp.
BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: Cukiernia - tort dziecięcy.

Post autor: BabaJaga » 04 paź 2013, 21:13

to ja powiem, moje koleżanki ze Swarzędza i Kostrzyna kupują w Magdalence na pl. Powstańców Wielkopolskich (zaraz obok Rynku), nie zamawiałam tam co prawda tortu z obrazkiem, ale to co kupowałam na było fajnie, w przyzwoitej cenie, no i zawsze są tam kolejki, więc chyba warto zahaczyć o to miejsce

BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: Cukiernia - tort dziecięcy.

Post autor: BabaJaga » 04 paź 2013, 22:26

no wiesz, ja się odnosiłam do ciastka z jagodami, drożdżówki itp
a skur...stwo jest niestety wszędzie

beata
Posty: 162
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:01
Etap: II

Re: Cukiernia - tort dziecięcy.

Post autor: beata » 04 paź 2013, 23:12

hm mmm, co do fryzjera to byłam w małym Agrobex-sie..........tanio i nawet fajnie mnie pani obcieła, a co do cukierni to jest też nowa w małym agrobexsie - wyroby ładnie wyglądają, wiem ze robią na zamówienie i cukiernia jest chyba z Kłedzka. tylko czynna jest do 16

unknown
Posty: 45
Rejestracja: 12 maja 2011, 22:21
Etap: I etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Cukiernia - tort dziecięcy.

Post autor: unknown » 05 paź 2013, 09:50

Witam,
jak najbardziej polecam cukiernie Magdalenka na drugim rynku w Swarzędzu obok Bystrego. Torty i ciasta są fantastyczne.

Awatar użytkownika
NIN
Posty: 167
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:45
Etap: III

Re: Cukiernia - tort dziecięcy.

Post autor: NIN » 08 paź 2013, 21:48

A my zrobiliśmy tort z Myszką Miki u Kandulskiego w dużym Agrobexie. Tort był migdałowy, delikatny i smaczny. Jedyne co mogę zasugerować to weź tort okrągły, bo ma 2 warstwy kremu i pomiędzy tym biszkopt. W prostokątnym, który wzięliśmy jest biszkopt i gruba warstwa kremu. Ot, taka mała różnica, ale wyczuwalna.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość