DRZWI

Namiary na polecane sklepy, usługi i fachowców, dyskusje na ich temat itp.
unknown
Posty: 45
Rejestracja: 12 maja 2011, 22:21
Etap: I etap
Lokalizacja: Zalasewo

DRZWI

Post autor: unknown » 31 sie 2011, 13:20

Witam

Jeżeli ktoś jeszcze nie zakupił drzwi do mieszkania niech nie patrzy tylko na to, że jako klienci Agrobexu otrzymaliśmy 15% rabatu na drzwi.
Ja po otrzymaniu wyceny , wysłałem jeszcze kilka zapytań do firm z P-ń i okolic i różnica w wycenie wynosiła do 700zł.
Także radzę poszukać i nie sugerować się rabatami otrzymanymi wraz z zakupem mieszkania.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 17:39 przez unknown, łącznie zmieniany 1 raz.

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: DRZWI

Post autor: ewciaja » 19 wrz 2011, 14:59

A może polecicie jakieś sklepy? Zdecydowaliśmy się na drzwi Scala z DRE, teraz musimy znaleźć wykonawcę.

unknown
Posty: 45
Rejestracja: 12 maja 2011, 22:21
Etap: I etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: DRZWI

Post autor: unknown » 19 wrz 2011, 17:36

Witam

Ja po otrzymaniu kilku wycen wybrałem sklep drzwiipodlogi.pl
Bardzo szybko odpowiadają na maila i przysyłają wycenę co jest na plus.
Byli po prostu cenowo najlepsi, na drzwi nadal czekam bo niedawno je dopiero zamówiłem więc nie mogę nic więcej o nich powiedzieć.
Bardzo szybko odpowiadają na maila i przysyłają wycenę co jest na plus.

Pozdrawiam

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: DRZWI

Post autor: magda81 » 20 wrz 2011, 09:29

My również złożyliśmy zamówienie w tym sklepie. Wybrane przez nas drzwi oferowali najtaniej. Na realizację zamówienia nadal czekamy.

Pozdrawiam.

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: DRZWI

Post autor: radpl » 20 paź 2011, 19:17

Gdzie najlepiej podjechać, żeby oglądnąć drzwi? Byłem już w budomarkecie i na św. michała.
Jak poszła realizacja zamówienia ze e sklepu drzwiipodlogi.pl ? Termin, montaż itp? Wszystko ok?
radpl

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: DRZWI

Post autor: magda81 » 20 paź 2011, 22:16

U nas z realizacją niestety nie najlepiej. Spośród 3 drzwi, jedne przyjechały w złym rozmiarze (te najważniejsze- łazienkowe). Nie było w tym co prawda winy sklepu drzwiipodłogi.pl bo zamówienie złożyli poprawne, ale po 4 tygodniowym oczekiwaniu, czekamy już kolejne 3 tygodnie. :/
Zamawialiśmy drzwi firmy Pol-Skone- wcześniej oglądaliśmy je w salonie Vox koło King Cross'a.

Pozdrawiam.
M.

unknown
Posty: 45
Rejestracja: 12 maja 2011, 22:21
Etap: I etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: DRZWI

Post autor: unknown » 21 paź 2011, 08:51

Witam

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze sklepu drzwiipodłogi.pl
Nie dość, że mieli najatrakcyjniejszą ofertę pod względem ceny to na dodatek realizacja przebiegła bez komplikacji.
A gdy pomyliłem się z kwotą przelewu, na drugi przelali mi z powrotem nadwyżkę.
Jak najbardziej polecam

Pozdrawiam

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: DRZWI

Post autor: ewciaja » 21 paź 2011, 11:42

A wymiary sami podawaliście czy oni mają jakichś mobilnych przedstawicieli którzy wymierzają? Było u nas dwóch montażystów z dwóch różnych sklepów i ściągnęli dwa różne wymiary. No i co z montażem, też oferują taką usługę? Jeśli nie to macie kogoś wartego polecenia?

unknown
Posty: 45
Rejestracja: 12 maja 2011, 22:21
Etap: I etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: DRZWI

Post autor: unknown » 21 paź 2011, 15:34

Wymiary znałem już wcześniej i wszystko dobrałem sam z katalogu, na tej podstawie zrobili wstępną wycenę. Podali numer do swojego montażysty który przyjeżdża po umówieniu się wcześniejszym i pobiera 50zł przy pomiarze ale już na poczet kosztów związanych z drzwiami.
Następnie wypisuje protokół pomiaru który można osobiście bądź mailowo dostarczyć do sklepu drzwiipodłogi.pl
Oni dokonują wyceny ostatecznej, potem decyzja i czas oczekiwania do 6 tygodni ( w moim przypadku były to niecałe 4 tyg), ponowne umówienie się telefoniczne z tym samym montażystą i gotowe.
Przy wyborze drzwi z montażem płaci się 8% Vatu, koszt montażu to chyba 150zł / szt

My wybraliśmy drzwi firmy Pol -Skone
Pozdrawiam

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: DRZWI

Post autor: ewciaja » 06 gru 2011, 15:33

Nie chcę zakładać nowego tematu więc podepnę się pod drzwi (i okna ;) ) - czy możecie podpowiedzieć gdzie zamawialiście rolety?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość