Kiedy oddanie I etapu?

Informacje o postępach na budowie oraz nowych zdjęciach
k_e_i
Posty: 48
Rejestracja: 02 lis 2010, 10:59

Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: k_e_i » 02 lis 2010, 11:20

Jak myślicie kiedy realnie jest szansa na oddanie mieszkań? czy uważacie, że jest szansa na oddanie ich szybciej niż jest to określone w umowie?

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: ewciaja » 02 lis 2010, 12:09

Trudno powiedzieć, prace dość szybko postępują (ostatnio widziałam że prawie kończą ocieplanie) ale pewnie dużo zależy od tegorocznej zimy. Też mam nadzieję że może wcześniej się uda odebrać. Juz się doczekać nie możemy :)

k_e_i
Posty: 48
Rejestracja: 02 lis 2010, 10:59

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: k_e_i » 02 lis 2010, 12:26

oby zima była lekka aby nie opóźniała budowy. Ja szczerze mówiąc licze, że oddanie mieszkań z pierwszego etapu nastąpi wiosną. Ciesze mnie tez fakt, że ulice planetarną przedłużają bo bez tego dojazd do bloków byłby nieciekawy.

dejvo
Posty: 67
Rejestracja: 28 paź 2010, 11:04
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: dejvo » 02 lis 2010, 12:30

Pewnie wszystko zależy od tego jaka będzie zima. Z zewnątrz wygląda to całkiem dobrze, bo budynki stoją, jest dach i zamontowano okna. Trzeba brać pod uwagę, że nie wszystkie media zostały do doprowadzone do budynków. Pozostają prace wewnątrz budynków i zagospododarowanie całego sąsiedztwa (parkingi/chodniki/drogi osiedlowe). Myślę, że czerwiec 2011 jest realnym terminem.
dejvo

radpl
Posty: 65
Rejestracja: 02 lis 2010, 17:55
Etap: 1

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: radpl » 02 lis 2010, 18:24

Kiedy oddanie?

Dobre pytanie. Jak tylko znajdę trochę czasu, to zamierzam sie spotkać z kier. budowy. Może uda się czegoś dwowiedzieć. Informacją rzecz jasna podzielę sie z wami :)

Wczoraj wybrałem sie na budowę. Muszę przyznać, że postęp prac jest zadawalający, ale najbardziej cieszy, fakt rozbudowy ul. Planetarnej.
radpl

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: ewciaja » 03 lis 2010, 13:02

Zgadzam się, droga jest ważna. Teraz mózg się o czaszkę rozbija przy próbie dojazdu. Troszkę się obawialiśmy przy kupnie mieszkania czy plany drogi zostaną zrealizowane, wiadomo jak to słowo developera. Odetchnęłam jak zobaczyłam rozpoczynające się prace. I muszę przyznać że póki co dobrze nam się współpracuje z Agrobexem i mam nadzieję że będzie tak do końca. Mam nadzieję że Wam też bezproblemowo się z nimi układa :D

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: ewciaja » 05 lis 2010, 20:44

Rozmawiałam dziś z kierownikiem budowy i powiedział że już tynki w środku położyli! Stwierdził (nieoficjalnie oczywiście) że jest szansa że na wiosnę skończą :D

solenzara
Posty: 50
Rejestracja: 05 lis 2010, 21:14

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: solenzara » 05 lis 2010, 21:34

Ja też mam nieoficjalne info, że budowa zakończy się wiosną, no chyba że będzie taka zima jak rok temu..ale trzeba być dobrej myśli :)

pecosita
Posty: 51
Rejestracja: 31 paź 2010, 21:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: pecosita » 06 lis 2010, 09:40

No to teraz ładnie wszyscy rączki w górę do Bozi i prosimy o łagodną zimę :)

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Kiedy oddanie I etapu?

Post autor: ewciaja » 08 lis 2010, 13:51

Byliśmy dziś na budowie i inżynier z którym rozmawialiśmy potwierdził że jest duuuża szansa na wcześniejsze skończenie. Najbardziej optymistyczny scenariusz to już nawet marzec więc realnie, jeśli zima nie przegnie, mamy szanse na kwiecień-mj :D 3mamy więc kciuki żeby pani zima nie pokrzyżowała nam planów!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość