Kiedy oddanie II ETAPU??

Informacje o postępach na budowie oraz nowych zdjęciach
Samuraj
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:40
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Samuraj » 24 paź 2011, 12:32

z tego co mi powiedzial kierownik budowy, nie ma jeszcze zrobionej inwentaryzaji i nie ma pomiaru mieszkan, maja to zrobic pod koniec pazdziernika.
Pani Lidia z Agrobexu poinformowala mnie, ze odbiory nie nastapia wczesniej niz poczatek, pierwsza polowa listopada.
Podobno listy maja byc wysylane dopiero na poczatku listopada.
Jak zwykle podaja sprzeczne informacje, poniewaz 3 tygodnie temu Pani Lidia mowila, ze mieszkania beda do odbioru w polowie pazdziernika.

BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: BabaJaga » 24 paź 2011, 13:39

mnie dali informację, że w tym tygodniu dostaną inwentarkę i będą wysyłać listy, ale chłopaczek który mi to mówił był średnio poinformowany o sprawach osiedla, więc nie wiem czy dać temu wiarę

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: wojtman » 24 paź 2011, 14:43

no właśnie każdy mówi coś innego,
mi mówiono że do końca października będą umawiać na odbiory, że do połowy listopada na pewno wszyscy będą mieli klucze.

Ale chcę zauważy,że jak łatwiliśmy wszystkie formalności związane z zakupem mieszkania, podpisanie umowy i przelewanie pieniędzy kontakt był super, a teraz jak już wszystko załatwione agrobex ma mega opory z odpowiadaniem na maile i telefony.

aga2san
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2011, 21:23
Etap: II
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: aga2san » 24 paź 2011, 14:47

z odbiorem wygląda następująco, czekamy na listy od Agrobexu i umawiamy się na odbiór, z tym że do połowy listopada wszyscy będą mieli klucze to bzdura ponieważ wiem jak będzie wyglądał odbiór, otóż bedą wydawane tylko 3 mieszkania dziennie...o 9, 10 i 11 a że mieszkań jest troszkę do oddania to potrwa to nawet do dwóch miesięcy, zatem kto pierwszy ten lepszy :)

BabaJaga
Posty: 66
Rejestracja: 26 cze 2011, 23:26
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: BabaJaga » 24 paź 2011, 15:36

kiedy rozmawiałam z tym chłopaczkiem z Agrobexu powiedział mi, że odbiór przebiega w 3 etapach, w zasadzie trwa to cały dzień, rano trzeba jechać na Kochanowskiego (tylko nie zarejestrowałam po co), później do ich administracji w Swarzędzu (koło ronda) żeby podpisać umowę o zarząd nieruchomością, a wreszcie na budowę żeby fizycznie odebrać lokal. Z takim tempem rzeczywiście 2-3 lokale dziennie to huk, bo jak zaznaczył pan z Agrobexu, kierownik budowy jest na miejscu tylko do 15 i mogę zapomnieć o załatwianiu sprawy w godzinach popołudniowych
nurtuje mnie po co mamy jechać na Kochanowskiego w dniu odbioru

dejvo
Posty: 67
Rejestracja: 28 paź 2010, 11:04
Etap: I
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: dejvo » 24 paź 2011, 19:05

BabaJaga pisze:nurtuje mnie po co mamy jechać na Kochanowskiego w dniu odbioru
Głównie po to żeby rozliczyć lokal, a więc w naszym przypadku zapłacić za dodatkowe metry, które wyjdą po inwentaryzacji :eh:
Po rozliczeniu dostaniesz protokół odbioru, z którym jedziesz na budowę, żeby odebrać mieszkanie.
dejvo

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: ewciaja » 24 paź 2011, 20:47

Tym z Was którzy chcieliby odebrać mieszkania jak najwcześniej radziłabym już dzwonić i próbować się umawiać. Z nami też tak było, że mieli wysyłać listy, a zanim te listy doszły, terminy były już poumawiane, że prawie miesiąc musieliśmy czekać.

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: wojtman » 28 paź 2011, 13:56

Wczoraj dzwoniłam do agrobexu i otrzymałam info, że wysłano do nas zaproszenia na odbiory ale właśnie DOPIERO WCZORAJ niby...
Natomiast już od trygodnia dzwonie i się pytam o inwentaryzację bo chciałabym wiedzieć czy chata nam się "skurczyła" czy "rozciągła" i całłły tydzień słyszę, że sprawozdanie z pomiarów dostaną "JUTRO"!!.

Bartosh
Posty: 16
Rejestracja: 03 sie 2011, 10:37
Etap: II Etap
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Bartosh » 28 paź 2011, 14:53

Mam informację, że pierwsze odbiory ruszają 14 listopada. Mają oddawać ok. 5 mieszkań dziennie...
Inwentaryzacja nie jest jeszcze gotowa. Pomiary mieszkań mają być wysyłane indywidualnie na @.
pozdrawiam wszystkich przyszłych mieszkańców i sąsiadów :)

lechukorn
Posty: 46
Rejestracja: 09 gru 2010, 22:51
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: lechukorn » 28 paź 2011, 16:05

Do mnie dzisiaj zadzwonili i jestem umówiony na odbiór na 17 listopada. Odnośnie ewentualnej dopłaty nie potrafili mi nic powiedziec i nadal mam czekać na info.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości