Kiedy oddanie II ETAPU??

Informacje o postępach na budowie oraz nowych zdjęciach
wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: wojtman » 13 lip 2011, 17:45

Witam,

Czy macie jakieś informacje na temat oddania mieszkań z II etapu? Mówiono ostatnio że do końca października, kierownik budowy mówił że do końca sierpnia jego ludzie wychodzą z bloków z II etapu, a teraz dostałam maila że na 27 lipca mogą mnie na odbiór umówić. To w końcu jak bo każdy coś innego mówi?

lechukorn
Posty: 46
Rejestracja: 09 gru 2010, 22:51
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: lechukorn » 13 lip 2011, 17:56

Ja slyszalem wlasnie o pazdzierniku wiec z tym mailem to mnie zaskoczyles. A w ktorym bloku masz mieszkanie, tym malym? On wyglada na calkowicie ukonczony wiec moze kolejno blokami beda oddawac. moj dopiero zaczeli malowac wiec oddanie w lipcu mi nie grozi :)

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: wojtman » 13 lip 2011, 18:47

nasze mieszkanie w A2 ten najdłuższy też jest w połowie pomalowany klatki jeszcze zupełnie surowe więc nie wiem czy tej kobiecie z agrobexu sie cos nie po..rypało

lechukorn
Posty: 46
Rejestracja: 09 gru 2010, 22:51
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: lechukorn » 13 lip 2011, 20:04

Czyli ten sam blok co ja wiec nie ma szans aby to bylo w lipcu wiec raczej faktycznie cos im sie porypało z tym mailem.

nowi82
Posty: 27
Rejestracja: 12 lip 2011, 18:47
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: nowi82 » 13 lip 2011, 21:37

Każdy mówi co innego, facet z agrobexu, że planują oddanie na koniec pażdziernika, a jak byłem ostatnio na budowie oglądać mieszkanie to budowlaniec, który mnie oprowadzał mówił,że planują wyjść z budynków pod koniec sierpnia. Czeski film.
W A2 rzeczywiście zostało im jeszcze trochę do zrobienia.

solenzara
Posty: 50
Rejestracja: 05 lis 2010, 21:14

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: solenzara » 14 lip 2011, 11:14

Mieszkańcy II etapu- się tak nie napalajcie, na szybsze oddanie bo się rozczrujecie!! Nam też kusili wcześniejszym oddaniem: pamiętam nawet, że miały być to terminy takie jak: Gwiazdka 2010 (!!!), potem wiosna- marzec 2011 a wyszło ostatecznie koniec czerwca 2011.
Wojtman: na 27 lipca to Cię moga umówić na odbiór Ietapu.
Jak mówią pażdzernik to zakładajcie listopad/ grudzień:)

Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Soprano » 28 lip 2011, 20:56

Jak wygląda sprawa po ostatnich obfitych opadach? Remontowany dojazd od strony ulicy od Planetarnej był zalany. Mam trochę obawy o szczytowe mieszkania w budynkach.

ps. nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale nasze osiedle jest na drodze podchodzenia samolotów do lądowania na lotnisko Ławica :)

zbynio79
Posty: 175
Rejestracja: 27 lip 2011, 08:09
Etap: II
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: zbynio79 » 29 lip 2011, 08:45

Jeśli chodzi o oddanie II Etapu to dzisiaj rano (przy okazji rezerwacji mieszkania) Pani z Agrobexu powiedziała mi że planują oddanie z końcem października, wiec w listopadzie prawdopodobnie zaczną rozdawać klucze :) (jeśli nie będzie opóźnień) a co do dojazdu to ja wjeżdżam od Kórnickiej, lub od Osiedla Przy Lesie.

Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Soprano » 30 sie 2011, 23:37

Panowie z budowy powoli kończą II etap. Od środka ściągane już jest powoli rusztowanie budynku A2, została tylko część od "pola" i bok od parkingu. Wydaje się, że w październiku zaczną się jakieś odbiory.

Kostka brukowa od zewnątrz już jest, rondo na Planetarnej prawie gotowe :) No i metraż w A2 też się zmieni, zobaczymy w którą stronę.

aga2san
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2011, 21:23
Etap: II
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: aga2san » 31 sie 2011, 11:23

jestem na budowie co tydzien żeby sobie popatrzeć jak im idzie, a że mieszkam niedaleko to żaden problem :) potwierdzam że bardzo realne wydaję się oddanie budynku A2 i wogóle całego II etapu w październiku, kończą już zewnętrzną elewację wiec wiele chyba nie pozostało, nio może zrobienie podwórka między blokami bo na razie to plac bitwy przypomina :P

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość