Kiedy oddanie II ETAPU??

Informacje o postępach na budowie oraz nowych zdjęciach
Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Soprano » 04 paź 2011, 15:53

A o metrażu coś wiadomo? Czy się mocno zmienił, czy były już nowe oficjalne pomiary, jeżeli nie to kiedy będą?

agatka85
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:05
Etap: Etap II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: agatka85 » 04 paź 2011, 16:04

Z tego co mi wiadomo pomiarów jeszcze nie robili ale nie ma co liczyć że, będzie inaczej niż przy I Etapie, mieszkania są mocno nie do szacowane. Byłam na budowie wstępnie pomierzyć i nasze mieszkanie jest większe.

Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Soprano » 04 paź 2011, 19:03

Psychicznie jestem przygotowany do 1 m2 w górę :) Można wiedzieć ile Tobie wyszło cm/m2 więcej?

Czy w związku z tym, że już prawie skończyli można sobie wejść bez kasków i bez robotników do mieszkania i swobodnie pomierzyć? Czy nadal to plac budowy i nic z tego?

agatka85
Posty: 28
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:05
Etap: Etap II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: agatka85 » 04 paź 2011, 21:37

nam wyszło 80 cm więcej ale przygotowuje się na jeszcze więcej ze względu na 2 cm tyków które też liczą się do metrażu. Na budowę wchodziliśmy w kaskach ale w mieszkaniu już bez. W momencie jak byliśmy nic nie robili na naszym piętrze więc byliśmy tylko z jednym robotnikiem który nas zaprowadził i musiał czekać aż sobie wszystko pomierzymy i zrobimy zdjęcia.

upierdliwy_gosc
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2011, 21:49

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: upierdliwy_gosc » 05 paź 2011, 15:22

Co do metrażu to byłem na budowie ostatnio i zmierzyłem dokładnie dalmierzem wszystkie powierzchnie po posadzce ale bez przestrzeni zarezerwowanej dla drzwi. Uwzględniłem w wymiarach 2cm na tynk i wyszło mi mieszkanie większe o ok 1,45 m2, zatem sporo :o . Pocieszam się że komórka lokatorska jest mniejsza o 1,55 m2 zatem trochę zwrócą. Co do tych 2 cm na tynk to mam wrażenie że jest go mniej ale muszę to jeszcze sprawdzić.

Samuraj
Posty: 88
Rejestracja: 23 wrz 2011, 15:40
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Samuraj » 05 paź 2011, 16:49

Pani z Agrobexu poinformowala mnie okolo poltora tygodnia temu, ze odbior mieszkan bedzie juz mozliwy w polowie pazdziernika i jesli komus zalezy wczesniej to mozna sie z nimi kontaktowac telefonicznie i wtedy uzgadniac wczesniejsze terminy oddania mieszkania.
Z tego co jeszcze mowila to powiedziala, ze do konca pazdziernika beda oddane wszystkie na 100%.
Biorac pod uwage ilosc usterek, ktore sa znajdywane przy odbiorze mieszkan to podejrzewam, ze wykonczenie a co dopiero wprowadzenie nie nastapi szybciej niz grudzien lub styczen nowego roku.

ewciaja
Posty: 133
Rejestracja: 02 lis 2010, 09:01

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: ewciaja » 08 paź 2011, 08:32

upierdliwy_gosc pisze: Pocieszam się że komórka lokatorska jest mniejsza o 1,55 m2 zatem trochę zwrócą.
To w II etapie są komórki lokatorskie? :o

Soprano
Posty: 124
Rejestracja: 19 cze 2011, 21:44
Etap: II

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: Soprano » 08 paź 2011, 14:50

Jak co tydzień wpadłem na budowę. Elewacja skończona. Zostało położenie kostki brukowej. W przeciwieństwie do podwórka w I etapie u nas w środku idzie jedna ścieżka otoczona prawdopodobnie trawnikami. Blok od strony pola to blok Os. W. Zamoyskiego nr 3, numery klatek patrząc od lewej na wprost to 1/2/3/4/5. Np klatka nr 3 ma mieszkania od 13 do 18 numeru.

Jestem ciekaw, może ktoś będzie wiedział, czy przedłużą tą ulicę z kostki brukowej na zakończenie bloku nr 3, czy trzeba będzie wjeżdżać pod blok przejeżdżając przez parking I etapu.

Niektóre mieszkania wydawałoby się już posprzątane. Folia z okien pościągana.

upierdliwy_gosc
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2011, 21:49

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: upierdliwy_gosc » 09 paź 2011, 10:18

Komórki lokatorskie są niestety jedna w każdej z klatek i są w większości przypadków na sprzedaż.
Nie wiem jak teraz z dostępnością ale w marcu jeszcze były wolne.

wojtman
Posty: 145
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:58
Etap: II
Lokalizacja: Poznań

Re: Kiedy oddanie II ETAPU??

Post autor: wojtman » 24 paź 2011, 11:02

dostał już ktoś może zaproszenie do odbioru??
wiecie coś na temat zmiany metrażu??

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość