Rolety "DUO"

Nasze mieszkania i sposób ich wykończenia. Pytania techniczne, porady i propozycje aranżacji wnętrza
Hobbes
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2011, 15:46
Etap: I

Rolety "DUO"

Post autor: Hobbes » 19 gru 2011, 17:46

Witam,
mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy rolet DUO, czy też DZIEŃ - NOC:
Obrazek
otóż zauważyłem, że niektórzy posiadają owe rolety idealnie dopasowane do rozmiarów okna. Gdzie dostaliście ów konkretny wymiar? Czy można go kupić "od ręki', czy jest wykonywany na zamówienie? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Dodam, że chciałbym coś takiego zamontować w oknie kuchennym zamiast firanek.

magda81
Posty: 86
Rejestracja: 06 lis 2010, 20:26
Etap: I

Re: Rolety "DUO"

Post autor: magda81 » 19 gru 2011, 20:10

Cześć,
my zamawialiśmy nasze na stoisku w M1. Szybka realizacja, użytkowanie na razie bez zarzutu. Ta konkretna firma wykonuje rolety na wymiar, przyjeżdżają wymierzyć okna, po około tygodniu montują rolety. Jak wypadają cenowo na tle innych nie mam pojęcia, bo zależało mi na czasie i nie sprawdzałam innych ofert.
Fajne rolety są też na stronie http://www.dekoria.pl/, ale chyba nie mają w ofercie tych duo, no i nie wiem jak z realizacją zamówień.

Pozdrawiam,
Magda

Hobbes
Posty: 6
Rejestracja: 24 wrz 2011, 15:46
Etap: I

Re: Rolety "DUO"

Post autor: Hobbes » 20 gru 2011, 08:39

Dziękuję serdecznie. Pozostaje tylko znaleźć chwilę czasu, żeby odwiedzić stoisko w M1 :)

zaluzjerolety
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2012, 13:40

Re: Rolety "DUO"

Post autor: zaluzjerolety » 22 paź 2012, 13:47

Załączniki
rolety duo slask.jpg
Rolety Dzień Noc , Rolety Duo, Rolety Zebra
dziennoc99.jpg
Rolety Dzień Noc , Rolety Duo, Rolety Zebra
dziennoc22.jpg
Rolety Dzień Noc , Rolety Duo, Rolety Zebra
duo roleta czarna.jpg
Rolety Dzień Noc , Rolety Duo, Rolety Zebra

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości