Ogródki

Propozycje aranżacji, wybór roślin i mebli ogrodowych. Problemy związane z pielęgnacją roślin i szkodnikami
3xM
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2015, 12:55

Re: Ogródki

Post autor: 3xM » 19 mar 2016, 15:30

a to nie wiem czemu na własnym balkonie nie mozna założyć rolet... trochę faktycznie bezsens
nigdy sie nie dogodzi wszystkim - ładny drewniany domek jednemu pasuje - drugiemu nie, bo woli trawę - ok - a czym ją skosić? kosiarke w mieszkaniu trzymać? :)
Skoro nikt nie doczepił się do "domku wysokości 1 piętra" widocznie jest na ich stawianie zgoda, przynajmniej tak mi się wydaje.

Speedy
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2012, 22:07
Etap: III

Re: Ogródki

Post autor: Speedy » 19 mar 2016, 15:43

olagrzes pisze:ale jesli zakladalabym je na balkonie to chyba balkon jest moj? a skoro kupuje razem z mieszkaniem "wizerunek osiedla" to dlaczego ten wizerunek omija posiadaczy ogrodkow?
Aż z ciekawości przeszedłem się po osiedlu, o co tyle szumu. I moim zdaniem ,, wizerunek'' omija wszystkich. Na niektórych balkonach bałagan, jedni mają balkony zasłonięte trawa, inni banerem, jedni suszą gacie... jeszcze trochę i komuś będzie przeszkadzać kolor zasłon. Ktoś wcześniej niej napisał, że fajnie by było, gdyby na ogródku była trawa, krzesła i kocyk. Czyli jak ktoś ma dzieci to nie może postawić im trampoliny...
Rozumiem, że komuś przeszkadza bałagan, ale domki, w których ludzie trzymają rzeczy potrzebne do utrzymania ogródka?

olagrzes
Posty: 85
Rejestracja: 14 paź 2014, 14:44
Etap: V

Re: Ogródki

Post autor: olagrzes » 20 mar 2016, 16:58

tzn myślę, że ten domek przeszkadzać może sąsiadom z 1 piętra i tym obok, którym domek rzuca cień na trawnik- mi by to przeszkadzało. a mi też nie chodzi o to, że właściciele są zobowiązani do sadzenia trawki, rozkładania kocyków itp., mnie rażą w oczy wyłącznie śmieci typu wiadra po farbach,jakieś dziwne kartonowe opakowania, zlewy i inne dziwne rzeczy, które no zaśmiecają krajobraz. Wydaje mi się, że to nie przesada:)

SiŁ
Posty: 7
Rejestracja: 18 mar 2016, 08:02
Etap: V

Re: Ogródki

Post autor: SiŁ » 20 mar 2016, 19:10

My też mamy ogródek i uważam, że mamy na nim porządek, bo sama nie lubię patrzeć na walające się po innych ogródkach śmieci itp. :) szkoda tylko, że jakiś sąsiad (choć cały czas mam nadzieję, że to jednak ekipa remontowa) zrobił sobie z naszego ogródka popielniczkę :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość