Grill

Propozycje aranżacji, wybór roślin i mebli ogrodowych. Problemy związane z pielęgnacją roślin i szkodnikami
grajwklasy
Posty: 30
Rejestracja: 27 lip 2012, 08:02

Re: Grill

Post autor: grajwklasy » 14 kwie 2014, 23:20

To masz coś kolego z powonieniem :problem: W sobotę smród był taki, że nie mogliśmy wyjść na balkon.

lenny81
Posty: 16
Rejestracja: 24 mar 2014, 03:32

Re: Grill

Post autor: lenny81 » 22 kwie 2014, 02:23

Mam wrażenie, że ktoś skorzystał z pogody i zrobił wielkanocnego (a właściwie śmigusowego) grilla... albo już coś z moim powonieniem znowu nie tak ;)

Ryś
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2011, 09:51

Re: Grill

Post autor: Ryś » 28 sie 2014, 21:22

Witam,

Jakim trzeba być cepem, aby odpalać grilla o 21 wieczorem?! Mieszkając tu jakiś czas przywykłem do pewnych śmierdzących spraw z ogródków, ale to już jest przesada. Smród benzyny czuć było jak szedłem z parkingu od sąsiedniego budynku. Smród czuć zarówno przed blokiem jak i za. Człowiek wchodzi wieczorem do domu i całe mieszkanie przesiąknięte smrodem nafty!! Mam nadzieję, że właściciel tego śmierdzącego interesu to przeczyta, bo następnym razem nie wnikając w rozmowy odwiedzę delikwenta z wiadrem wody i zgaszę mu ten śmierdzący bajzel. Rozumiem, że prawo gwarantuje właścicielom ogródków możliwość grillowania, ale miejcie do cholery na względzie innych mieszkańców tego osiedla. Nie jesteście tu to diabła sami!!!

leszek
Posty: 122
Rejestracja: 03 mar 2013, 14:01
Etap: IV
Lokalizacja: Zalasewo

Re: Grill

Post autor: leszek » 29 sie 2014, 09:52

ice bucket grill challenge

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość